Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ukradli telefon, głośnik i 80 zł! Zdradził ich słaby kamuflaż!

Słabą umiejętnością kamuflażu wykazali się dwaj bracia z gminy Ćmielów, którzy w minioną środę, 27 czerwca włamali się do jednego z tamtejszych mieszkań. Używając przemocy dokonali kradzieży portfela, telefonu komórkowego oraz głośnika bluetooth. W wyniku sprawnych działań policjantów z Wydziału Kryminalnego sprawcy szybko zostali zatrzymani, a mienie odzyskane. Jak się okazuje, napadnięci mieszkańcy w dwóch zamaskowanych rozbójnikach rozpoznali braci, których znalu od dziecka.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło w minioną środę około godziny 12.00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Ćmielów. Do jednego z mieszkań weszło dwóch mężczyzn, z zasłoniętymi twarzami. W tym czasie mieszkaniu przebywało dwóch domowników oglądających telewizję.

Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że pomimo zakrytych twarzy rozpoznali oni napastników, gdyż znają ich od dziecka. Jak się okazało, dwj bracia: 19 i 20-latek w czasie swej niezapowiedzianej wizyty, grożąc pozbawieniem życia zabrali z mieszkania portfel wraz z pieniędzmi w kwocie 80 zł, telefon komórkowy oraz głośnik bluetooth.

W trakcie grabieży pomiędzy jednym ze sprawców, a pokrzywdzonym doszło do szarpaniny, w wyniku której poszkodowany uderzył głową o szafę, doznając stłuczenia. O całym zdarzeniu został poinformowany dyżurny ostrowieckiej komendy, który natychmiast wysłał na miejsce policjantów. Dzięki sprawnym działaniom stróżów prawa, jeszcze tego samego dnia zatrzymani zostali sprawcy przestępstwa. Udało się także odzyskać skradzione rzeczy. Znany już funkcjonariuszom z przestępczej działalności duet trafił do policyjnej celi. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzut, a dziś zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie może zostać podjęta decyzja o zastosowaniu wobec nich  środków zapobiegawczych.

Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this