Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Wypadek na węźle Brezelia! Uwaga na duże utrudnienia w ruchu!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na węźle Brezelia (skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 755). Poszkodowany motocyklista. Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Policjanci ustalają co było przyczyną wypadku do jakiego doszło dziś (wtorek, 10 maja) tuż przed godziną 15.00 na węźle Brezelia w Ostrowcu Św. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen zjeżdżał z wiaduktu  w stronę Zygmuntówki w Ostrowcu Św. i nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście, który jechał  w kierunku Ćmielowa od Ostrowca Św. 

Jak poinformował nas Rafał Dobrowolski z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. mężczyzna, który  prowadził osobowe auto to 33-letni obcokrajowiec. Był trzeźwy. Motocyklista został zabezpieczony przez mundurowych, otrzymał też pomoc przedmedyczną.  W momencie naszej rozmowy z oficerem prasowym, oczekiwano na przyjazd pogotowia ratunkowego.

Kierowcy podróżujący w stronę Ćmielowa powinni przygotować się na utrudnienia. 

fot. Czytelnik

2 komentarze

2 Comments

 1. Wypadek

  10 maja, 2022 at 17:40

  Dzień dobry. Szukam świadków.

 2. POLDEK k

  11 maja, 2022 at 00:05

  Witam znam człowieka który (jak wstępnie ustaliła policja) przyczynił się do spowodowania wypadku drogowego dnia 10,05,2022 na węźle Brezelia, w Ostrowcu Św.
  Człowiek ten (chodzi tu o kierowcę Volkswagena), poprosił mnie bym pomógł mu, w jakiś sposób dotrzeć do osób które tuż przed kolizją zbliżały się do tego skrzyżowania od strony Ostrowca i na kilka chwil przed zderzeniem zostały wyprzedzone przez pędzącego motocyklistę, lub inni naoczni świadkowie którzy widzieli jak tuż przed samym zderzeniem motocykla z autem osobowym, motocyklista wyłonił się już na samym skrzyżowaniu zza innego pojazdu jadącego w tym samym kierunku.
  Chciałbym tylko pomóc temu człowiekowi „obcokrajowcowi” , jak nazwał go redaktor, oczywiście nie nakłaniając a tylko prosząc o ustalenie faktów, czy przybliżenie większej ilości szczegółów które miałyby jakie kolwiek znaczenie w ustaleniach policji. Dużo osób używa rejestratorów drogi w autach -może coś wasze kamery zarejestrowały. Może wy zapamiętaliście jakieś szczegóły z tego wtorkowego popołudnia. Myślałem że znajdziemy w najbliższym sąsiedztwie jakiś monitoring, który zarejestrował całe lub część zdarzenia (PKP, budowa obwodnicy, park maszyn dudowlano-drogowych, samo skrzyżowanie wraz z wiaduktem), bez sukcesów.
  Pomijając już sam fakt ustalenia szczegółów zdarzenia, mamy wraz owym „Obcokrajowcem” i jego pasażerem, że Motocyklista szybko wróci do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej, bo to chyba na obecną chwilę tkwi w naszych głowach najbardziej.
  „WRACAJ DO ZDROWIA PRZYJACIELU JAK NAJSZYBCIEJ, PEWNIE CZEKA NA CIEBIE -RODZINKA, ZNAJOMI I PRZYJACIELE” a po tym całym incydencie niech zostanie tylko i wyłącznie kupa złomu z obu pojazdów, nie żadna blizna ani twój uraz do jazdy. Zdrowia i tylko zdrowia……….

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this