Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zaatakował kobietę! Chciał jej ukraść torebkę! W areszcie spędzi dwa miesiące!

Tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy, taki środek zapobiegawczy zastosował Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim wobec 34-latka, podejrzewanego o usiłowania rozboju na jednym z ostrowieckim osiedli. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi 34-latkowi, który w miniony czwartek ok. godziny 17.00 zażądał od jednej z mieszkanek wydania mu 50 zł, a następnie próbował ukraść jej torebkę. Mężczyzna w przeszłości był notowany za podobne przestępstwa. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek około godziny 17.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednego z osiedli doszło do usiłowania rozboju. Z relacji zgłaszającej wynikało, że kiedy zaparkowała swój pojazd, podszedł do niej nieznany mężczyzna. Kolejno zażądał on od kobiety wydania pieniędzy w kwocie 50 złotych i usiłował zabrać jej torebkę. Pomiędzy kobietą, a sprawcą wywiązała się szarpanina. Po czym sprawca uciekł, nie zabierając ze sobą żadnych łupów.

Na miejsce natychmiast zostały skierowane policyjne patrole. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom funkcjonariuszy z ostrowieckiej „patrolówki”, 34-latek został zatrzymany i ostatecznie trafił do policyjnej celi.

W ubiegły piątek Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec sprawcy usiłowania rozboju środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski


Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this