Znajdź nas na

FAKTY

Zabił czworonoga i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości! Nie uniknie kary!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. zatrzymali 33-letniego ostrowczanina, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na podstawie nakazu doprowadzenia. Mężczyzna w czerwcu ubiegłego roku wyszedł na spacer z psem, a następnie zabił go w jednym z opuszczonych budynków. Zgodnie z dyspozycją sądu trafi już do zakładu penitencjarnego na okres 8 miesięcy za przestępstwo przeciwko Ustawie o ochronie zwierząt.

Źródło: Adobe Stock

Dzisiaj rano policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej jednostki policji zatrzymali 33-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim za uśmiercenie psa. 

Jak informowaliśmy w czerwcu ubiegłego roku ostrowczanin wyszedł wtedy na spacer ze swoim czworonogiem, a następnie w jednym z opuszczonych budynków go zabił.

Sprawę opisywaliśmy tutaj:

Mężczyzna usłyszał wtedy zarzut uśmiercenia zwierzęcia. 33-latek w więziennej celi ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo łamiące ustawę o ochronie zwierząt.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this