Znajdź nas na

FAKTY

Zaginął ostrowczanin – Mateusz Rej!

Zaginął 26-letni ostrowczanin, Mateusz Rej. We wrześniu 2019 roku wyjechał do Anglii w celach zarobkowych. Ostatni raz kontaktował się z rodziną we wrześniu 2020 roku. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Ktokolwiek posiada wiedzę o jego zaginięciu, proszony jest o kontakt z rodziną.

Zaginął 26-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, Mateusz Rej. Mężczyzna we wrześniu 2019 roku wyjechał do Anglii w celach zarobkowych. Zaginiony ostatni raz nawiązał kontakt telefoniczny z rodziną pod koniec września 2020 roku. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego : wzrost 175 cm, szczupła sylwetka ciała, włosy ciemny blond krótko ostrzyżone, nos krzywy, posiadał zarost w postaci wąsów, oczy koloru zielonego, uszy odstające. Mężczyzna posiada widoczne ubytki w uzębieniu.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Mateusza Reja bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05, 47 804 21 51 lub pod numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this