Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zaginął ostrowczanin – Mateusz Rej!

Zaginął 26-letni ostrowczanin, Mateusz Rej. We wrześniu 2019 roku wyjechał do Anglii w celach zarobkowych. Ostatni raz kontaktował się z rodziną we wrześniu 2020 roku. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Ktokolwiek posiada wiedzę o jego zaginięciu, proszony jest o kontakt z rodziną.

Zaginął 26-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, Mateusz Rej. Mężczyzna we wrześniu 2019 roku wyjechał do Anglii w celach zarobkowych. Zaginiony ostatni raz nawiązał kontakt telefoniczny z rodziną pod koniec września 2020 roku. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego : wzrost 175 cm, szczupła sylwetka ciała, włosy ciemny blond krótko ostrzyżone, nos krzywy, posiadał zarost w postaci wąsów, oczy koloru zielonego, uszy odstające. Mężczyzna posiada widoczne ubytki w uzębieniu.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Mateusza Reja bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05, 47 804 21 51 lub pod numerem alarmowym 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this