Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zastępca dyrektora ds. lecznictwa w ostrowieckim szpitalu pilnie poszukiwany! Powinien posiadać 8-letni staż pracy, być komunikatywny i kreatywny!

Jak już informowaliśmy, podczas sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego, jaka odbyła się 4 marca, Adam Karolik, aktualny zastępca dyrektora ds. lecznictwa poinformował, że z końcem marca „odchodzi ze swojej funkcji”, jednak wciąż będzie pracował w szpitalu, jako lekarz ginekolog-położnik. 15 marca na stronie internetowej ZOZ-u w Ostrowcu Św. pojawiło się w tej sprawie ogłoszenie o konkursie. Kandydat powinien mieć m.in.: tytuł zawodowy lekarza specjalisty i co najmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie. Wśród wymagań dodatkowych znalazły się: komunikatywność i kreatywność. Termin składania dokumentów upływa 26 marca. Organizator zastrzegł sobie jednak prawo odwołania konkursu bez podania przyczyny.

Zdjęcie ilustracyjne. Wnętrze ostrowieckiego szpitala. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

– Dwa lata mija odkąd jestem tutaj w zarządzie szpitala, a dokładnie od 2 lutego 2020 roku. Minęły dwa lata i miesiąc. Ja uważam, że wynik finansowy za ubiegły rok jest wyśmienity. Tak powiecie państwo strata 9,5 miliona złotych, tylko w tych warunkach w jakich my pracowaliśmy i zresztą taką stratę zakładaliśmy jeszcze rok wcześniej, czyli zmieściliśmy się. I może nie będę zbyt skromny, jak powiem, że też swój udział miałem w tym, bo przez 8 miesięcy, to ja byłem sam dyrektorem w tym szpitalu: medycznym, naczelnym i każdym innym. Z dniem 31 marca odchodzę ze swojej funkcji. Wszyscy państwo o tym wiecie, kończy się moja umowa, której nie będę przedłużał. Jestem emerytem, muszę zająć się swoim zdrowiem, swoimi sprawami. Zgodziłem się pozostać dłużej po to, żeby w miękki sposób przekazać szpital nowemu dyrektorowi. I tylko po to zgodziłem się. Po nic więcej – mówił podczas sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego, jaka odbyła się 4 marca,  Adam Karolik, zastępca dyrektora do spraw lecznictwa w ostrowieckim szpitalu. 

Pisaliśmy o tym tutaj:

15 marca na stronie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. pojawiło się Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Termin składania dokumentów upływa w ciągu 10 dni od daty ukazania się ogłoszenia.  Organizator zastrzegł sobie jednak prawo odwołania konkursu bez podania przyczyny. 

Kandydat powinien posiadać tytuł zawodowy lekarza specjalisty i co najmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie. Wymagania dodatkowe to wiedza na temat zadań i przepisów dotyczących działalności placówki,  komunikatywność oraz kreatywność.

Kandydat na zastępcę dyrektora do spraw medycznych powinien złożyć także: podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem, opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej, dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe wymagane do danego stanowiska, w tym dokumenty potwierdzający prawo wykonywania zawodu, dokumenty potwierdzające posiadany staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenie –  jeżeli stosunek pracy nie uległ rozwiązaniu), oświadczenia: o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia postępowania konkursowego na dane stanowisko, a także o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenie prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania określonego stanowiska. 

Na prośbę komisji konkursowej kandydat zobowiązany jest przedstawić oryginały dokumentów.

Każdemu kandydatowi zgłaszającemu się do konkursu udostępnia się jednakowe dla wszystkich materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym placówki, po złożeniu odpowiedniego oświadczenia.

Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur i rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w przewidywanym terminie do 10 dni od upływu terminu składania ofert. O terminie i miejscu przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. 

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Źródło: https://www.zoz.ostrowiec.pl

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this