Znajdź nas na

FAKTY

Zatrzymany z mefedronem i marihuaną!

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy wobec 21-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie ponad 145 gramów mefedronu oraz kilku porcji marihuany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 21-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Świętokrzyska Policja

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przypuszczali, że 21-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może trudnić się narkotykowym procederem. W związku z tym, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego miejscowej komendy w miniony piątek postanowili zweryfikować te podejrzenia. Krótko później potwierdzili ustalenia kieleckich stróżów prawa. W trakcie czynności, policjanci zabezpieczyli ponad 145 gramów krystalicznej substancji oraz kilka porcji suszu roślinnego. Wstępnie badania laboratoryjne potwierdziły, że był to mefedron i marihuana. Dodatkowo kryminalni zabezpieczyli gotówkę w kwocie ponad 3 000 złotych.  Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

21-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego stanął przed obliczem sądu, który podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this