Znajdź nas na

FAKTY

Zbigniew Duda nowym przewodniczącym Rady Społecznej Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Kielcach

Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, Andrzej Bętkowski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego powołał wczoraj rady społeczne siedmiu placówek ochrony zdrowia.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wśród nominowanych osób znalazł się były Starosta Powiatu Ostrowieckiego – Zbigniew Duda, który pokieruje Radą Społeczną Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Kielcach.

– Tak to prawda, Pan marszałek powołał wczoraj rady społeczne podległych sobie siedmiu jednostek ochrony zdrowia. Wśród wskazanych osób znalazł się także Pan Zbigniew Duda – potwierdziła Iwona Sienkiewicz- Potoczała, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Zbigniew Duda cieszy się z nominacji i zapewnia, że zaufania nie zawiedzie.

– Jest to dla mnie duże wyróżnienie ale i także zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz mieszkańców całego naszego województwa. Powołując mnie na przewodniczącego rady społecznej marszałek obdarzył mnie zaufaniem, za co bardzo dziękuje. Na pewno tego zaufania nie zawiodę – powiedział z rozmowie z nami Zbigniew Duda, radny powiatowy z PIS. – Zobowiązuję się ciężko pracować i z determinacją dążyć do tego, żeby mieszkańcy województwa byli jak najbardziej zadowoleni z działań ratownictwa medycznego i transportu sanitarnego – dodaje.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this