Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zdrowie jest najlepszym prezentem pod choinkę! Na bezpłatne badania zaprasza Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach!

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 10 grudnia w godzinach 9.00-14.00 na „Białą sobotę ze zdrowiem pod choinkę”. Podczas akcji będzie można skorzystać z bezpłatnej cytologii i mammografii w ramach realizowanych przez ŚCO programów profilaktycznych. Serdecznie zapraszamy. Zdrowie jest najlepszym prezentem, ale będą też inne upominki.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Już po mikołajkach, święta coraz bliżej. Drogie Panie, zanim ogarnie Was wir przedświątecznych porządków i zakupów, zadbajcie o swoje zdrowie, żeby potem z czystym sumieniem życzyć go przy wigilijnym stole. Dla wszystkich zabieganych i zapracowanych pań Świętokrzyskie Centrum Onkologii organizuje ostatnią w 2022 roku białą sobotę. Pod choinką układamy w prezencie następujące badania profilaktyczne:

  • cytologia konwencjonalna i na podłożu płynnym (podczas jednej wizyty wykonywane są dwa badania) – dla pań w wieku 25-59 lat w ramach Programu profilaktyki raka szyjki macicy; rejestracja na badania: 609 99 00 33
  • mammografia – dla pań w wieku 50 -69 lat w ramach Programu profilaktyki raka piersi; rejestracja na badanie: 607 77 88 88.

Na każdą panią, która wykona badania w ramach Programu profilaktyki raka piersi lub Programu profilaktyki raka szyjki macicy, czekają kobiece upominki. Badania są wykonywane w ramach realizowanych przez ŚCO projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Profilaktyka raka piersi – subregion północny RPSW.08.02.02 -26-0001/20; Profilaktyka raka szyjki macicy – subregion północny RPSW.08.02.02-26-0002/20). Projekty są przeznaczone dla mieszkanek województwa świętokrzyskiego. Z bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych może skorzystać ponad 18,7 tys. kobiet w wieku 25 – 59 lat (cytologia) i 50 – 69 lat (mammografia). Więcej informacji o projektach:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this