Znajdź nas na

FAKTY

„Zgubił” go brak maseczki!

Ostrowieccy mundurowi zatrzymali 41-latka, poszukiwanego na podstawie trzech nakazów wydanych przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna nie zgłosił się w wyznaczonym terminie do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności. W ręce funkcjonariuszy wpadł po tym, jak po jednej z galerii poruszał się bez maseczki.

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W poniedziałek (20 grudnia) ostrowieccy dzielnicowi w trakcie służby pełnionej na terenie jednej z galerii handlowych w Ostrowcu Świętokrzyskim zauważyli mężczyznę niestosującego się  do obowiązku zakrywania ust i nosa. W trakcie interwencji wyszło na jaw, że 41-latek poszukiwany jest na podstawie trzech nakazów wydanych przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna  do odbycia miał karę łącznej 9 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Mieszkaniec powiatu ostrowieckiego został zatrzymany i trafił prosto do aresztu śledczego. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Tego samego dnia ostrowieccy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali jeszcze trzy inne osoby poszukiwane, które zgodnie z dyspozycją sądu trafiły już do jednostek penitencjarnych. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this