Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zgubiła ich miłość do perfum? Za kradzieże odpowiedzą przed sądem!

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi parze ostrowczan za kradzież perfum z ostrowieckich drogerii. Ich łupem padło mienie o łącznej wartości ponad 3700 zł. Już wkrótce za swoje zachowanie tłumaczyć się będą przed sądem.

Źródło: Adobe Stock

W poniedziałek (1 lutego)  w jednej z drogerii na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego pracownik ochrony ujął sprawców kradzieży perfum. Jak się okazało była to dobrze znana miejscowym policjantom, para ostrowczan w wieku 28 lat (kobieta) i 33 lat (mężczyzna). Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do miejscowej jednostki policji. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 1300 złotych.

Po wykonaniu niezbędnych czynności prze ostrowieckich mundurowych ostrowczanie zostali zwolnieni. Okazało się jednak, że pasjonaci drogich perfum błyskawicznie wrócili do swojego przestępczego procederu. Jeszcze tego samego dnia, ale już w innej drogerii, dokonali podobnej kradzieży. Pracownik ochrony ujął wówczas tylko 33-latka, jego wspólniczce udało się uciec. Łupy wyceniono na kwotę blisko 900 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W toku wykonywanych czynności policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili, że 33-latek i jego 28-letnia partnerka stoją jeszcze za jedną kradzieżą, której dopuścili się kilka dni wcześniej. Wczoraj (poniedziałek, 1 lutego) 33-latek usłyszał zarzuty kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 3700 złotych. Teraz miłośnicy perfum ze swojego zachowania będą tłumaczyć się w sądzie.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this