Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zygzakiem przez gminę Waśniów!

Gdyby nie odpowiedzialna postawa jednego z mieszkańców powiatu ostrowieckiego, nie wiadomo jak skończyłby się rajd przez gminę Waśniów, 55-letniego motorowerzysty „na podwójnym gazie”. Teraz mężczyzna za swoje niewłaściwe zachowanie odpowie przed sądem.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nie po raz pierwszy mieszkańcy powiatu ostrowieckiego reagują na nietrzeźwych kierujących, którzy stanowią zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Tym razem o takich przypuszczeniach policjanci zostali powiadomieni we wtorek, 17 września, przed godziną 21.00.

Na dziwne zachowanie jadącego jednośladem mężczyzny zwrócił uwagę inny uczestnik ruchu. Świadek widział jak idący „zygzakiem” mężczyzna wsiada na motorower i odjeżdża. Z relacji wynikało, że poruszał się on całą szerokością drogi. Zawiadomieni stróże prawa natychmiast podjęli interwencję i skierowali się na teren gminy Waśniów, gdzie miał podróżować na „podwójnym gazie” motorowerzysta. W momencie, gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, zgłaszający wskazał 55-latka, który stał przy swoim Romecie obok jednego ze sklepów w miejscowości Waśniów. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Tłumaczył się, że to nie on kierował motorowerem. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this