Znajdź nas na

FAKTY

26-letni mieszkaniec gminy Ćmielów na swojej posesji miał sporo niedozwolonych substancji!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 26-latka. Mieszkaniec gminy Ćmielów podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz wywierania wpływu na czynności urzędowe funkcjonariusza. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: Adobe Stock

26-latek w ręce mundurowych wpadł we wtorek (24 października). Stróże prawa od pewnego czasu podejrzewali, że młody mieszkaniec gminy Ćmielów może mieć związek z narkotykowym procederem. Po zebraniu materiału dowodowego dotarli na teren jego posesji, gdzie potwierdzili swoje przypuszczenia. W trakcie przeszukania kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 15 gramów suszu roślinnego,  45 gramów białego proszku oraz blisko 20 gramów skrystalizowanego białego proszku. Wstępne badania wykazały, że była to marihuana, amfetamina i mefedron. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną, młynek i gotówkę w kwocie blisko 9000 złotych. Ujawnione specyfiki trafiły do badań laboratoryjnych, natomiast 26-latek do policyjnego aresztu. Zebrany przez śledczych w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić mieszkańcowi gminy Ćmielów zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz wywierania wpływu na czynności urzędowe funkcjonariusza.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this