Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Barbara Cudzik w dalszym etapie rekrutacji na dyrektora PCPR!

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje, według, których nowym dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim ma zostać Barbara Cudzik. Wczoraj na stronie Biuletynu Informacji Publicznej ostrowieckiego starostwa zamieszczono w tej sprawie komunikat. Czekamy na ostateczny wynik konkursu.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Czytamy w nim, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikował się następujący kandydat spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Jest nim Barbara Cudzik, aktualny dyrektor Domu Pomocy Społecznej na os. Słonecznym 49.

http://ostrowiecki.eu/wp-content/uploads/2019/07/scan0001.pdf?fbclid=IwAR0svKHdDKynZg26raehhNwIwbZBgbLjxFtTcG03ms6qaKqZ6boHaAmVbT4

Przypomnijmy, że wymagania stawiane przed kandydatem to m.in.: wykształcenie wyższe magisterskie; specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej w rozumieniu art. 122 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej; co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym 3 letni staż pracy w pomocy społecznej, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; brak zakazu pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi; stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy na stanowisku dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie; posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Czy jeżeli Barbara Cudzik zostanie nowym dyrektorem PCPR-u Starostwo będzie musiało ogłosić kolejny konkurs, tym razem na dyrektora DPS-u na os. Słonecznym?

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this