Znajdź nas na

FAKTY

Czy nowym zastępcą dyrektora ds. lecznictwa w ostrowieckim szpitalu zostanie Jerzy Szebla?

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jednym z kandydatów na zastępcę dyrektora do spraw lecznictwa w Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. może być Jerzy Szebla, związany m.in. ze Szpitalem Powiatowym w Chmielniku, czy NZOZ Alia Medica.
Jeśli komisja konkursowa wskazałaby jego kandydaturę, będzie kolejną osobą związaną zawodowo z Tomaszem Kopcem, aktualnym dyrektorem naczelnym ostrowieckiego szpitala.

ZOZ w Ostrowcu Św. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Jak już informowaliśmy ostrowiecki szpital będzie miał nowego zastępcę dyrektora do spraw lecznictwa. Z końcem marca na emeryturę przeszedł Adam Karolik, który jednak ze szpitalem się nie pożegnał. Jak poinformował podczas sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego, jaka odbyła się 4 marca, nadal pracować będzie tam jako lekarz ginekolog-położnik. 

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jednym z kandydatów na nowego dyrektora ds. lecznictwa może być Jerzy Szebla, który w przeszłości „związany” był ze spółką AMG Centrum Medyczne. Spółki, której prezesem do  27 kwietnia 2016 r. był Tomasz Kopiec. aktualny dyrektor naczelny ostrowieckiego szpitala. Jak na profilu Linkedin podaje Jerzy Szebla, w latach od maja 2014 roku do lutego 2017 roku sprawował nadzór nad medyczną sferą działalności szpitala i poradni w Rawie Mazowieckiej (praca w Oddziale Chirurgicznym AMG Centrum Medyczne w Rawie Mazowieckiej). 

Przypomnijmy, że zgodnie z informacjami pozyskanymi w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej „Spółka AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. wielokrotnie naruszała postanowienia umowy nr 210/2013 z dnia 15 listopada 2013 roku i pomimo skierowanych wezwań nie zaprzestała naruszeń i nie spełniła świadczeń w wyznaczonym terminie, w związku z tym Wydzierżawiający był uprawniony do rozwiązania umowy dzierżawy w oparciu o § 18 ust. 3 pkt 3 i 4 umowy”.

Jaka przyszłość czeka zatem ostrowiecką placówkę i czy nowe miejsce pracy znajdzie w niej kolejna po Piotrze Pustym i  Macieju Juszczyku osoba związana zawodowo z Tomaszem Kopcem? 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this