Znajdź nas na

FAKTY

Julia i Franciszek, to najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom z gminy Ćmielów w 2022 roku!

45 dzieci urodziło się w gminie Ćmielów w 2022 roku. Miłą niespodzianką są prezenty-niespodzianki, które z myślą o najmłodszych mieszkańcach już w 2021 roku przygotowała gmina Ćmielów. Rodzice mogą odbierać je w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Ćmielowie.

Pakiet powitalny dla najmniejszych mieszkańców gminy Ćmielów fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

45 dzieci przyszło na świat w 2022 roku w gminie Ćmielów. Najpopularniejszym imieniem nadawanym dziewczynkom była Julia. Rodzice chłopców najczęściej stawiali zaś na Franciszka.

Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa, przypomina, że od 2021 roku gmina Ćmielów przygotowuje niespodzianki dla rodziców nowo narodzonych maluszków. W prezentowym zestawie, znajdują się: torba na zakupy dla rodziców, a także urocze body i śliniaczek  dla nowych mieszkańców gminy.  Całość utrzymana jest w bielach, czerni  i czerwieni, z napisem „I Love Ćmielów” („Kocham Ćmielów”).

– Cieszymy się, że są rodziny, które właśnie na terenie naszej gminy znalazły swoje miejsce na ziemi. Takim drobnym upominkiem chcemy powitać na świecie naszych małych mieszkańców.  Chcę, żeby to właśnie w naszej gminie toczyło się ich życie, najpierw to przedszkolne,  szkolne, a później dorosłość. To oni będą stanowić o rozwoju gminy w przyszłości – tłumaczy Joanna Suska. 

Pakiety odbierać można w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Ćmielowie w godzinach pracy urzędu.

Zgodnie z danymi, przedstawionymi przez Urząd Stanu Cywilnego w Ćmielowie, w 2022 roku zawarto 28 małżeństw, było się 9 rozwodów,  zmarło 121 osób.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this