Znajdź nas na

FAKTY

Lech Łodej: Deklaruję, że gmina będzie się na pewno rozwijała nie w mniejszym stopniu jak do tej pory!   

Pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej w Kunowie za nami. Uroczyste ślubowanie złożyło 15 radnych. Podczas pierwszej inauguracyjnej sesji zaświadczenie o wyborze odebrał również Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie. – (…) wierzę, że z tym składem nowej Rady Miejskiej w Kunowie te zadania, które przed nami są bardzo ważne, zostaną w 100-procentach wykonane – mówił podczas sesji Lech Łodej, deklarując dalszą pracę na rzecz mieszkańców gminy Kunów.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Joanna Arczewska, Arkadiusz Farys, Jarosław Jałocha, Sylwester Jedlikowski, Beata Łukawska, Marek Mikos, Monika Operacz, Jolanta Oźdzyńska, Maria Pająk, Marcin Pastuszko, Piotr Rakoczy, Darek Różalski,Cezary Szwajda, Grzegorz Wanat i Donata Zębala to radni Rady Miejskiej w Kunowie w kadencji 2024-2029. Wczoraj (7 maja) odebrali zaświadczenia o wyborze na radnych, a także złożyli uoczyste ślubowanie.

Na przewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie w kadencji 2024-2029 wybrany został Piotr Rakoczy. Wiceprzewodniczącymi zostali  Grzegorz Wanat i Marek Mikos.

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Podczas sesji zaświadczenie o wyborze na burmistrza miasta i gminy w Kunowie odebrał Lech Łodej, który dziękował mieszkańcom za to, że po raz trzeci obdarzyli go zaufaniem, a losy gminy Kunów powierzyli w jego ręce.   

– Chcę bardzo pięknie podziękować mieszkańcom gminy Kunów, którzy po raz trzeci obdarzyli mnie zaufaniem i zostałem wybrany na trzecią kadencję w Kunowie. Również deklaruję daleko idącą pomoc, współpracę i otwartość na państwa, deklaruję również, że gmina będzie się na pewno rozwijała nie w mniejszym stopniu jak do tej pory.  Chcę to państwu w tym dniu dzisiejszym obiecać, zadeklarować i wierzę, że z tym składem nowej Rady Miejskiej w Kunowie te zadania, które przed nami są bardzo ważne, zostaną w 100 procentach wykonane i będziemy się cieszyć efektami pracy po tej pięcioletniej kadencji, tak jak cieszymy się bardzo dużymi efektami po tej kadencji minionej.  Dziękuję serdecznie jeszcze raz, szczególnie mieszkańcom za to zaufanie po raz trzeci – mówił podczas sesji Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie.  

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie
fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Gratulacje Lechowi Łodejowi, burmistrzowi miasta i gminy w Kunowie, złożyli członkowie KWW Gmina dla Wszystkich. 

– Zaufanie, którym obdarzyli państwa mieszkańcy wskazuje, że pana  dotychczasowa pełna poświęceń praca na rzecz miasta i gminy Kunów została dostrzeżona i doceniona. Prosimy przyjąć nasze wyrazy szacunku i uznania oraz życzenia kolejnych osiągnięć w działalności samorządowej. Składamy również życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Ciepła, wyrozumiałości od najbliższych, a w służbie publicznej wyłącznie trafnych decyzji i wytrwałości w dążeniu do lepszego jutra miasta i gminy Kunów – mówiła Jadwiga Banasik.  Pogratulowała również nowo wybranym radnym. 

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie
fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie
fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie
fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this