Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Nazwisko nowego dyrektora ostrowieckiego ZOZ-u poznamy pod koniec marca?

Masz wyższe wykształcenie, wiedzę i doświadczenie, dające gwarancję prawidłowego wykonania obowiązków dyrektora, co najmniej 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzania, a także co najmniej trzyletni staż pracy oraz brak prawomocnego wyroku za przestępstwo popełnione umyślnie? Jeżeli spełniasz te wymagania, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Masz szansę zostać nowym dyrektorem ostrowieckiego Zespołu Opieki Zdrowotnej.

Foto: Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

28 marca 2019 r. godzina 15.30, to ostateczny termin składania dokumentów przez kandydatów do konkursu na stanowisko nowego dyrektora naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 30 dni od dnia upływu terminu składania dokumentów.

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. pojawiło się ogłoszenie na temat konkursu na nowego Dyrektora Zakładu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św.

Wymagania jakie stawiane są przed kandydatem to m. in. wykształcenie wyższe, wiedza i doświadczenie, dające rękojmie prawidłowego wykonania obowiązków dyrektora, co najmniej 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzania, co najmniej trzyletni staż pracy oraz brak prawomocnego wyroku za przestępstwo popełnione umyślnie.

W załączniku do uchwały w sprawie ogłoszenia konkursu można także przeczytać jakie dokumenty musi przedłożyć kandydat na nowego dyrektora ZOZ. Jeden z punktów mówi o tym, że kandydat musi przedłożyć dokumenty w związku z koncepcją i funkcjonowaniem ZOZ w Ostrowcu Św. Nie trudno wywnioskować, że nowy dyrektor musi mieć pomysł na ostrowiecką placówkę leczniczą. Każdemu kandydatowi zgłaszającemu się do konkursu udostępnione zostaną materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym podmiotu leczniczego. W siedzibie Starostwa.

Ilu kandydatów będzie próbowało swoich szans, starając się o nowe stanowisko pracy? Trudno powiedzieć przed nowym dyrektorem bardzo trudne zadanie. Zaczynając od trudnej sytuacji finansowej placówki, poprzez wciąż narastające zadłużenie, problemy kadrowe, a na kontrolach i nakazach wydanych przez Okręgową Inspekcję Pracy w Kielcach kończąc.

O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this