Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Rowerzystom rozdawali kamizelki odblaskowe, a pieszym – opaski!

Miniony wtorek dla mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim był szczególnie pracowity. Wszystko za sprawą wzmożonych działań profilaktycznych, których celem było m.in. bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowieccy policjanci podczas akcji odwiedzili: punkty sprzedaży alkoholu,  w tym stacje paliw na terenie naszego powiatu.

Przypominali sprzedawcom o zakazie sprzedaży napojów alkoholowych osobom będącym w stanie nietrzeźwości oraz młodzieży do 18 roku życia. Policjanci wręczali także kierującym pojazdami ulotki informujące o konsekwencjach jazdy pod wpływem alkoholu.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Mundurowi rozwieszali także plakaty informujące o konsekwencjach braku stosowania elementów odblaskowych i bycia niewidocznym na drodze. Szczególną uwagę poświęcili pieszym i rowerzystom,dla których elementy elementów odblaskowe są szczególnie ważne i często ratują ich życie i zdrowie.

Ostrowieccy mundurowi rozdawali rowerzystom kamizelki, a pieszym opaski odblaskowe. Działania mają  na celu podniesienie świadomości społeczeństwa i zwrócenie uwagi jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych również w terenie zabudowanym.

fot. KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this