Znajdź nas na

FAKTY

Ostrowczanin Zbigniew Duda odebrał świętokrzyskiego Orła „Wprost”!

27 lutego Zbigniew Duda, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach odebrał statuetkę – świętokrzyskiego Orła „Wprost”, przyznanego dla kieleckiej elektrociepłowni. – To prestiżowa nagroda, przyznawana we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. To dla nas bardzo duże wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni – mówił.

Źródło: FB Zbigniew Duda

Orły „Wprost”, to nagrody przyznawane przez redakcję „Wprost”. Kapituła doceniła najbardziej innowacyjne rozwiązania w regionie. Nagrody przyznano w uznaniu za wyjątkową działalność na polu przedsiębiorczości i działalności samorządowej. Wyróżniono lokalne instytucje i firmy, które mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami. Wśród nagrodzonych znalazła się PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach, wyróżniona za wdrażanie nowoczesnych technologii, redukcję zanieczyszczeń i dbałość o środowisko.

Orła „Wprost” dla elektrociepłowni podczas uroczystej gali, 27 lutego odebrał ostrowczanin Zbigniew Duda,  dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach.

Źródło: FB Zbigniew Duda

– PGE Energia Ciepła od wielu lat jest liderem w województwie świętokrzyskim. Realizujemy inwestycje wykorzystujące paliwa nisko i zeroemisyjne. Podejmujemy również działania prorozwojowe, wszystko w trosce o środowisko i mieszkańców. Dodam, że cena energii cieplnej, którą produkujemy dla mieszkańców Kielc jest aktualnie najniższa w województwie świętokrzyskim. Orzeł to dla nas potwierdzenie, że nasze działania na rzecz lokalnej społeczności zostały dostrzeżone, a także, że obraliśmy dobry kierunek – podsumowuje Zbigniew Duda.

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach jest największym producentem energii cieplnej w Kielcach. Elektrociepłownia zajmuje się także przesyłem i dystrybucją ciepła do części mieszkańców Kielc. Udział kieleckiej elektrociepłowni w rynku ciepła w Kielcach wynosi ok. 60%. Elektrociepłownia produkuje ponadto energię elektryczną w skojarzeniu z produkcją energii cieplnej.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this