Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Pobity zgłosił się na Policję!

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 21 sierpnia, około godziny 18.00 przed blokiem mieszkalnym na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. Pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się sprzeczka, wtedy wspólnie z pięcioma kolegami mężczyzna zamiast argumentów słownych, użył siły. 43-latek z widocznymi obrażeniami na ciele zgłosił się na Policję. Chwilę później w rękach stróżów prawa znaleźli się także podejrzewani mężczyźni.

Fot . Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Z relacji pobitego mężczyzny wynikało, że  pomiędzy nim, a znanym mu 46-latkiem wywiązała się sprzeczka. Po chwili mężczyzna bez powodu wspólnie z towarzyszącymi mu kolegami, zaczął go bić i kopać. Po otrzymaniu informacji ostrowieccy policjanci natychmiast przystąpili do działania. W „rękach” stróżów prawa znalazło się pięciu podejrzewanych, jeden z nich był nieletni. W chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi.

W toku prowadzonych czynności przez ostrowieckich kryminalnych okazało się, że sprawcami pobicia są czterej mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego w wieku od 14 do 46 lat. Trzej dorośli sprawcy trafili do policyjnej celi zaś nieletni sprawca noc spędził w Policyjnej Izbie Dziecka. Wczoraj nieletni po przeprowadzonych z nim czynnościach został zwolniony do domu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym. Jego „nieco” starsi koledzy dziś usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi mi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Zarobki wicedyrektora biblioteki większe niż dyrektora! W Ostrowcu Św. to możliwe! Ile „kosztuje” kultura?

FAKTY

UOKiK: 115 mln zł kary dla Biedronki!

FAKTY

619 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, 8 na terenie województwa świętokrzyskiego! Wśród zakażonych nastolatka z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Służby ratunkowe postawione na nogi przez… wybuch pojemnika z pianką montażową!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this