Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Pobity zgłosił się na Policję!

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 21 sierpnia, około godziny 18.00 przed blokiem mieszkalnym na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. Pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się sprzeczka, wtedy wspólnie z pięcioma kolegami mężczyzna zamiast argumentów słownych, użył siły. 43-latek z widocznymi obrażeniami na ciele zgłosił się na Policję. Chwilę później w rękach stróżów prawa znaleźli się także podejrzewani mężczyźni.

Fot . Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Z relacji pobitego mężczyzny wynikało, że  pomiędzy nim, a znanym mu 46-latkiem wywiązała się sprzeczka. Po chwili mężczyzna bez powodu wspólnie z towarzyszącymi mu kolegami, zaczął go bić i kopać. Po otrzymaniu informacji ostrowieccy policjanci natychmiast przystąpili do działania. W „rękach” stróżów prawa znalazło się pięciu podejrzewanych, jeden z nich był nieletni. W chwili zatrzymania wszyscy byli nietrzeźwi.

W toku prowadzonych czynności przez ostrowieckich kryminalnych okazało się, że sprawcami pobicia są czterej mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego w wieku od 14 do 46 lat. Trzej dorośli sprawcy trafili do policyjnej celi zaś nieletni sprawca noc spędził w Policyjnej Izbie Dziecka. Wczoraj nieletni po przeprowadzonych z nim czynnościach został zwolniony do domu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym. Jego „nieco” starsi koledzy dziś usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi mi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czy to najwyższe w mieście stawki czynszu? Płacą za kredyt, mieszkań jednak wykupić nie będą mogli!

FAKTY

Mauzoleum czy Spółdzielnia Mieszkaniowa! Sprawą zajęła się prokuratura!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this