Znajdź nas na

FAKTY

Pokłócił się z sąsiadem, więc … uszkodził jego dwa samochody!

Po kłótni z sąsiadem 34-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego postanowił odreagować złość na jego dwóch samochodach . Właściciel oszacował straty na 4000 zł.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W minioną niedzielę ostrowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia dwóch pojazdów marki Opel. Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 czerwca, a samochody zaparkowane były na niestrzeżonym parkingu jednego z ostrowieckich osiedli. Właściciel oszacował wartość strat powstałych w wyniku sprawcy na kwotę ponad 4000 złotych.

Zbierając materiał dowodowy, śledczy szybko ustalili i zatrzymali sprawcę tego czynu. Okazał się nim 34-letni sąsiad pokrzywdzonego. Mężczyzna usłyszał zarzut umyślnego uszkodzenia samochodów poprzez porysowanie powłoki lakierniczej najprawdopodobniej kluczem od mieszkania. Sprawca przyznał się do popełnienia czynu, tłumacząc swoje zachowanie konfliktem z sąsiadem.

Za zniszczenie mienia 34-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this