Znajdź nas na

FAKTY

Awaria sygnalizacji świetlnej na Radwana! Uwaga na utrudnienia! Zarząd Dróg Wojewódzkich już naprawia usterkę!

Nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców przejeżdżających przez skrzyżowanie ulicy Radwana i Alei Jana Pawła. Do godziny 13.00, 14.00 muszą uzbroić się w cierpliwość. Najprawdopodobniej w nocy przez pojazd ponadnormatywny zerwany został kabel napowietrzny, który łączy sygnalizatory. Technicy już pracują nad naprawieniem awarii.

fot. Czytelnik

Informacje o uszkodzonym sygnalizatorze dostaliśmy od pana Krzysztofa, który prosił nas o interwencje w tej sprawie. Uszkodzona jest sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Radwana i Jana Pawła II.

– W dniu dzisiejszym nie działa sygnalizacja, która jest w stanie katastrofalnym. Został przerwany przewód napowietrzny, który łączy sygnalizatory. Nie jest to pierwsza awaria w tym miejscu. Jest to bardzo niebezpieczne skrzyżowanie, a kierowcy, nie zachowują szczególnej ostrożności. Może dojść do wypadku – alarmowała nas pan Krzysztof.

Jak udało się nam ustalić w Obwodzie Dróg Wojewódzkich w Ćmielowie, odpowiednie służby już pracują nad naprawą usterki. Utrudnienia mogą jednak potrwać do godziny 13.00. 14.00.

– Wiemy o usterce. Już się tym zajmujemy. najprawdopodobniej powstała na skutek uszkodzenia przez pojazd ponadnormatywny, który zerwał kabel i wygiął sygnalizator – tłumaczy Krzysztof Mróz, kierownik Obwodu Dróg Wojewódzkich w Ćmielowie.

Apelujemy o rozwagę i bezpieczną jazdę!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this