Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Awaria sygnalizacji świetlnej na Radwana! Uwaga na utrudnienia! Zarząd Dróg Wojewódzkich już naprawia usterkę!

Nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców przejeżdżających przez skrzyżowanie ulicy Radwana i Alei Jana Pawła. Do godziny 13.00, 14.00 muszą uzbroić się w cierpliwość. Najprawdopodobniej w nocy przez pojazd ponadnormatywny zerwany został kabel napowietrzny, który łączy sygnalizatory. Technicy już pracują nad naprawieniem awarii.

fot. Czytelnik

Informacje o uszkodzonym sygnalizatorze dostaliśmy od pana Krzysztofa, który prosił nas o interwencje w tej sprawie. Uszkodzona jest sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Radwana i Jana Pawła II.

– W dniu dzisiejszym nie działa sygnalizacja, która jest w stanie katastrofalnym. Został przerwany przewód napowietrzny, który łączy sygnalizatory. Nie jest to pierwsza awaria w tym miejscu. Jest to bardzo niebezpieczne skrzyżowanie, a kierowcy, nie zachowują szczególnej ostrożności. Może dojść do wypadku – alarmowała nas pan Krzysztof.

Jak udało się nam ustalić w Obwodzie Dróg Wojewódzkich w Ćmielowie, odpowiednie służby już pracują nad naprawą usterki. Utrudnienia mogą jednak potrwać do godziny 13.00. 14.00.

– Wiemy o usterce. Już się tym zajmujemy. najprawdopodobniej powstała na skutek uszkodzenia przez pojazd ponadnormatywny, który zerwał kabel i wygiął sygnalizator – tłumaczy Krzysztof Mróz, kierownik Obwodu Dróg Wojewódzkich w Ćmielowie.

Apelujemy o rozwagę i bezpieczną jazdę!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this