Znajdź nas na

FAKTY

Zestawy długopisów i piór kulkowych zdobionych krzemieniem pasiastym – czyli kolejne zamówienia powiatu ostrowieckiego!

O zamówieniach o wartości poniżej 130 000 zł, jakie publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej ostrowieckiego starostwa informowaliśmy kilkukrotnie. W przeszłości pojawiały się wśród nich maskotki odblaskowe, papierowe torby, piłeczki antystresowe, czy woreczki z organzy. Wśród najnowszych zamówień znalazły się: spersonalizowane zestawy składające się z długopisu i pióra kulkowego, zdobione… krzemieniem pasiastym, wykonanie spersonalizowanych długopisów i kubków, a także tablety dla radnych nowej kadencji.

Zdjęcie ilustracyjne. Budynek, w którym mieści się Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

O zamówieniach jakie publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim informujemy systematycznie. Wśród naszych Czytelników budzą one różne emocje i komentarze. Pytają bowiem, czy pieniądze przeznaczane na piłeczki antystresowe, długopisy, czy kubki, nie mogłyby być przesunięte, a ostatecznie wydatkowane na bardziej priorytetowe zadania.

W BIP Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. sprawdziliśmy jakie zamówienia składał powiat ostrowiecki w ostatnim czasie. 23 lutego 2024 roku opublikowano zamówienie na wykonanie wraz z dostawą 700 sztuk kubków ceramicznych, białych, model LUCAS o pojemności 200 ml. 

Jak czytamy w opisie przedmiotu zamówienia: „Każdy kubek powinien być opatrzony nadrukiem kalką ceramiczną, 2 kolory według załączonego projektu. Nadruk powinien być na jednej stronie kubka, po zewnętrznej stronie trzymając kubek w prawej ręce. Każdy kubek powinien być opakowany w jednostkowy kartonik z okienkiem. Wraz z ofertą zamówienia należy przesłać do Zamawiającego projekt graficzny kubka. Płatność jednorazowa za wykonanie usługi nastąpi po dostarczeniu i zatwierdzeniu prawidłowo wykonanej usługi.” Wymagany termin wykonania zamówienia: do 25 marca 2024 r.

Wybrano ofertę Znakomanii, Piotra Mołdrzyka – koszt 13 793,22 zł.

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.
Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

28 lutego 2024 roku opublikowano kolejne ogłoszenie. Tym razem dotyczące wykonania wraz z dostawą do zamawiającego: 30 sztuk zestawów składających się z długopisu i pióra kulkowego w kolorze czarnym satynowym, wykonanych z metalu, zdobionych krzemieniem pasiastym i opakowanych w pudełko pokryte okleiną, kolorystycznie dopasowaną do zestawu (środek pudełka w kolorze jasnym). 

– Na pudełku winien być wykonany jednostronny grawer herbu powiatu. Na długopisie i piórze (w górnej części), wygrawerowany napis: Powiat Ostrowiecki czcionką Monotype Corsiva. Przy składaniu oferty wymagana jest wizualizacja w postaci projektu graficznego zarówno długopisu, jak i pióra oraz pudełka wykonana w kolorze – czytamy w opisie przedmiotu zamówienia. Wymagany termin wykonania zamówienia: do 25 marca 2024 r.

Złożono dwie oferty. Jedna opiewała na kwotę 11 070 zł (P.P.H.U. „LIR” Elżbieta Zajet biuro reklamy), druga – Agencja Reklamowa Point  Aleksandra Chmielewska z Lublina – 2 951, 63 zł. Wybrano tańszą ofertę. 

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

4 marca opublikowano zamówienie na wykonanie wraz z dostawą 500 sztuk długopisów RIO w papierowym kartoniku kolorystycznie dopasowanym do obudowy długopisu. 

– Kolor ciemnoszary matowy z czarnym wykończeniem i mechanizmem typu twist, na wkłady typu G2 o wymiarach 176 x 28 x 22,5 mm. Nadruk jednostronny na kartoniku w białym kolorze i grawer jednostronny na długopisie (górna część) również w białym kolorze, czcionką Aharoni zawierający napis #PowiatOstrowiecki. Przy składaniu oferty wymagana jest wizualizacja w postaci projektu graficznego w kolorze – czytamy w opisie zamówienia.

Złożono 17 ofert, z których wybrano najtańszą – BODMAN z Tuchów, która zaproponowała kwotę 3 296,40 zł. 

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.
Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

5 kwietnia 2024 roku opublikowano zamówienie dotyczące zakupu 23 sztuk tabletów Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) SDM680 10.61″ 2K IPS 400nits 4/128 GB Adreno 610 LTE 7500mAh Android Storm Grey dla radnych nowej kadencji.

Wymagany termin wykonania zamówienia: do 20 kwietnia 2024 r.

Złożono trzy oferty z czego najtańsza opiewała na kwotę 19 237, 20 zł (FortTi Krzysztof Jurek z Radomia), jednak wykonawca odstąpił od umowy wykonania przedmiotu zamówienia.  

Do realizacji zamówienia wybrano firmę REDICREO z Krakowa, która zaproponowała kwotę 19 293, 78 zł.

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this