Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Znamy wyniki konkursu na nowego dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ul. Grabowieckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Potwierdziły się uzyskane przez nas nieoficjalne informacje na temat kandydata na stanowisko nowego dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tak jak pisaliśmy 21 maja, została nim Karolina Nowak, dyrektor Centrum Integracji Społecznej, a także prezes Fundacji Pomocna Dłoń w Ostrowcu Świętokrzyskim.

DPS przy ulicy Grabowieckiej w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do przeprowadzenia naboru powołana została komisja, w której skład weszli: Andrzej Jabłoński, Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego; Łukasz Witkowski, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego; Mariusz Łata, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych; Alina Piwnik-Migdalska, inspektor ds. kadr.

Komisja konkursowa 7 czerwca zadecydowała, że nowym dyrektorem DPS-u przy Grabowieckiej zostanie Karolina Nowak.

– Pani Karolina Nowak, w ocenie komisji rekrutacyjnej spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, posiada predyspozycje, umiejętności, duże doświadczenie i wiedzę gwarantującą prawidłowe wykonywanie obowiązków służbowych – czytamy w uzasadnieniu, pod którym podpisała się Marzena Dębniak, Starosta Powiatu Ostrowieckiego.

Według informacji zamieszczonych w ogłoszeniu o naborze na stanowisko dyrektora DPS-u , jakie na stronie starostwa pojawiło się w maju, z wybranym kandydatem zawarta zostanie umowa na 6 miesięcy, nie wcześniej niż od 13 czerwca.

O konkursie na stanowisko dyrektora DPS-u przy Grabowieckiej pisaliśmy tutaj:

Przed nową dyrektor trudne zadanie, ponieważ w Domu Pomocy Społecznej przy Grabowieckiej 7 nie dzieje się najlepiej. Z jednej strony na stronach ostrowieckiej policji praktycznie co miesiąc pojawiają się informacje o zaginionych pensjonariuszach z tej właśnie placówki, po drugie w marcu tego roku doszło tam do tragicznego w skutkach zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł jeden z pensjonariuszy, a do tego mieszkańcy skarżą się, że pensjonariusze DPS-u nadużywają alkoholu i zaczepiają klientów sklepów, znajdujących się w okolicach DPS-u.

O nieciekawej sytuacji w ostrowieckim DPS-ie pisaliśmy tutaj:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this