Znajdź nas na

FAKTY

Radni powiatu ostrowieckiego wybrali nowego starostę! Agnieszka Rogalińska: Nie zawiodę!

Podczas wczorajszej (środa, 15 maja) sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego decyzją 13 radnych powiatowych, Agnieszka Rogalińska została nowym starostą ostrowieckim. Przeciwko jej kandydaturze zagłosowało 6 radnych. – (…) Będziemy rozwijać nasz powiat tak, żeby on był jeszcze piękniejszy. Bo o to też drodzy państwo w tym wszystkim chodzi – podkreślała nowo wybrana starosta.

Agnieszka Rogalińska, starosta ostrowiecki fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Agnieszka Rogalińska została nowym starostą ostrowieckim. Za jej kandydaturą zagłosowało 13 radnych, 6 głosowało przeciwko.  W  poprzedniej kadencji samorządu była członkiem Zarządu Powiatu Ostrowieckiego, a także prezesem Agencji Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim, a później dyrektorem Centrum Rozwoju Lokalnego

– Bardzo serdecznie dziękuję państwu za ten mandat zaufania. Dziękuję za głosy „ tak”, dziękuję również za głosy przeciw. Państwo wiecie, że to będzie mobilizować mnie do jeszcze większej, cięższej pracy. Bo tę ciężką pracę – deklaruję. Wiem, że to jest olbrzymi obowiązek, olbrzymia odpowiedzialność, odpowiedzialna funkcja – mówiła podczas wczorajszej sesji Agnieszka Rogalińska. 

Tłumaczyła, że praca na rzecz człowieka była zawsze dla niej priorytety.

Agnieszce Rogalińskiej gratulował m.in. Artur Łakomiec, prezydent Ostrowca Św.
fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Zawsze postrzegałam tę pracę jako służbę i zapewniam państwa, że tak będzie. To jest dla mnie służba. Ja służę ludziom i od tego się nie odżegnuję (…) Myślę, że z państwa pomocą, z pomocą moich kolegów radnych, również radnych opozycyjnych, którym również, jak nam na sercu leży dobro powiatu ostrowieckiego. Będziemy rozwijać nasz powiat tak, żeby on był jeszcze piękniejszy. Bo o to też drodzy państwo w tym wszystkim chodzi   – podkreślała nowo wybrana starosta. 

Dziękowała mieszkańcom powiatu ostrowieckiego, rodzinie (synowej i synowi), przyjaciołom. 

Agnieszka Rogalińska, starosta ostrowiecki
fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Dziękuję panie prezydencie, dziękuję pani staroście Marzenie Dębniak i panu wicestaroście Andrzejowi Jabłońskiemu, za to, że mogłam się tyle od państwa nauczyć, za tę wiedzę, którą mi też państwo przekazaliście.  Dziękuję członkowi zarządu – Łukaszowi Dybcowi za to, że karmił mnie zawsze tekstem: „działamy, a nie gadamy” i tak będzie. Dziękuję też drodzy państwo za wszystkie przejawy sympatii, za dobre słowo, za zaufanie i drodzy państwo bardzo serdecznie dziękuję przede wszystkim grupie osób, z którą byłam związana przez ostatnie lata. Dziękuję pracownikom Centrum Rozwoju Lokalnego za to, że byliście dla mnie właśnie wsparciem, że obdarzaliście mnie zaufaniem, za dzisiejsze słowa, które padły rano i zawsze możecie na mnie liczyć. Bardzo serdecznie wszystkim państwu dziękuję. Nie zawiodę – podsumowała Agnieszka Rogalińska.   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this