Znajdź nas na

FELIETON

Od dziś znajdziecie nas na PATRONITE! Możecie pomóc się nam rozwijać!

Nie będzie zdjęć z tortem z logo redakcji, kalendarzy, czy wynajmowania scen – w dzień naszych 2 urodzin chcieliśmy podziękować Wam, nasi Czytelnicy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.Nie potrafimy stać w miejscu, a jednym z naszych tegorocznych celów jest dalszy rozwój. Abyśmy mogli tego dokonać potrzebne nam wsparcie finansowe, dlatego założyliśmy konto na PATRONITE!

Grafika: naOSTRO.info

Gdy 2 lata temu, 12 stycznia po raz pierwszy zaprosiliśmy Was na stronę naszego portalu, słyszeliśmy:„to się nie uda. Nie w tym mieście.”. Byli i tacy, którzy liczyli, że znikniemy w drugiej połowie 2019 roku, a już na pewno nie dotrwamy do jego końca. Pomimo że bywało różnie, a tych którzy próbowali i wciąż próbują podcinać nam skrzydła, głównie hejtem, nigdy nie brakowało. Wciąż idziemy jednak do przodu, często pod prądem i pod wiatr. Nigdy się w tej drodze nie zatrzymamy. Dlatego bo to Wy, nasi Czytelnicy jesteście tu najważniejsi! Nasze drugie urodziny,  to także Wasze święto, bez Was nie byłoby tego portalu!

Każda z opowiedzianych przez Was historii sprawiła, że nasz zawód, tak „upodlony” w dzisiejszych czasach, na nowo nabiera sensu. Wpuściliście nas do Waszych domów, w których znaleźliśmy swoje miejsce już na stałe. „Może nie jesteśmy idealni, ale i tak jesteśmy najlepszą opcją”.  Dziękujemy za każde słowo konstruktywnej krytyki, a także motywację do dalszego działania. 

Tym razem to my mamy dla Was propozycję. Chcemy dalej się rozwijać i zmieniać dla Waa, oczywiście na lepsze! Abyśmy mogli tego dokonać potrzebne nam wsparcie finansowe, dlatego założyliśmy konto na PATRONITE!

Dzięki zgromadzonym tam środkom, będziemy mogli stawiać kolejne kroki i podnosić jakość naszych przekazów, a Wy będziecie mieli realny wpływ na rozwój naOSTRO.info!

Znajdziecie nas tutaj: 

https://patronite.pl/naostroinfo

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Mateusz Czeremcha wykluczony z PiS!

FAKTY

W ostrowieckim szpitalu pojawiły się próby zaszczepienia poza kolejnością! Na szczęście nieudane!

FAKTY

46-letni ostrowczanin zatrzymany przez Policję! Powód? Naruszenie nietykalności cielesnej policjanta! Mężczyzna nie przyznał się do winy!

FAKTY

Gmina Ćmielów: Cysterna z paliwem wpadła do przydrożnego rowu!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this