Znajdź nas na

Subscribe

FELIETON

Od dziś znajdziecie nas na PATRONITE! Możecie pomóc się nam rozwijać!

Nie będzie zdjęć z tortem z logo redakcji, kalendarzy, czy wynajmowania scen – w dzień naszych 2 urodzin chcieliśmy podziękować Wam, nasi Czytelnicy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.Nie potrafimy stać w miejscu, a jednym z naszych tegorocznych celów jest dalszy rozwój. Abyśmy mogli tego dokonać potrzebne nam wsparcie finansowe, dlatego założyliśmy konto na PATRONITE!

Grafika: naOSTRO.info

Gdy 2 lata temu, 12 stycznia po raz pierwszy zaprosiliśmy Was na stronę naszego portalu, słyszeliśmy:„to się nie uda. Nie w tym mieście.”. Byli i tacy, którzy liczyli, że znikniemy w drugiej połowie 2019 roku, a już na pewno nie dotrwamy do jego końca. Pomimo że bywało różnie, a tych którzy próbowali i wciąż próbują podcinać nam skrzydła, głównie hejtem, nigdy nie brakowało. Wciąż idziemy jednak do przodu, często pod prądem i pod wiatr. Nigdy się w tej drodze nie zatrzymamy. Dlatego bo to Wy, nasi Czytelnicy jesteście tu najważniejsi! Nasze drugie urodziny,  to także Wasze święto, bez Was nie byłoby tego portalu!

Każda z opowiedzianych przez Was historii sprawiła, że nasz zawód, tak „upodlony” w dzisiejszych czasach, na nowo nabiera sensu. Wpuściliście nas do Waszych domów, w których znaleźliśmy swoje miejsce już na stałe. „Może nie jesteśmy idealni, ale i tak jesteśmy najlepszą opcją”.  Dziękujemy za każde słowo konstruktywnej krytyki, a także motywację do dalszego działania. 

Tym razem to my mamy dla Was propozycję. Chcemy dalej się rozwijać i zmieniać dla Waa, oczywiście na lepsze! Abyśmy mogli tego dokonać potrzebne nam wsparcie finansowe, dlatego założyliśmy konto na PATRONITE!

Dzięki zgromadzonym tam środkom, będziemy mogli stawiać kolejne kroki i podnosić jakość naszych przekazów, a Wy będziecie mieli realny wpływ na rozwój naOSTRO.info!

Znajdziecie nas tutaj: 

https://patronite.pl/naostroinfo

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this