Znajdź nas na

GMINA ĆMIELÓW

Mieszkańcy gminy Ćmielów będą mogli dopingować drużynę biało-czerwonych w Strefie Kibica!

Już w najbliższy poniedziałek (14 czerwca) na mieszkańców gminy Ćmielów czekać będzie Strefa Kibica. Miejsce do wspólnego kibicowania utworzone zostanie na ćmielowskim Rynku, tuż przy domu kultury. – Z tego co wiem w Ćmielowie nigdy nie było takiej strefy. Mam więc nadzieję, że będzie to początek dobrej tradycji – mówi Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie. Prosi także o zapoznanie się z Regulaminem Strefy Kibica.

Źródło: Adobe Stocks

Jak podkreśla Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor ćmielowskiego domu kultury, pierwszy raz w historii Ćmielowa,  mieszkańcy będą mogli wspólnie kibicować reprezentacji polski w piłce nożnej w specjalnie przygotowanej w tym celu Strefie Kibica.

–  Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy informowali nas, że  jest zapotrzebowanie na wspólne kibicowanie. Ponieważ słuchamy głosu mieszkańców postanowiliśmy, że wykorzystamy teren w Rynku,  przy naszym domu kultury i tam postawimy 75 calowy ekran, na którym będzie można dopingować biało-czerwonych. Z tego co wiem w Ćmielowie nigdy nie było takiej strefy kibica. Mam nadzieję będzie to  początek dobrej tradycji – wyjaśnia Wioletta Rogala-Mazur.  

Wioletta Rogala Mazur.
Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Pierwszy mecz wyświetlony zostanie w poniedziałek, 14 czerwca o godzinie 16.00 (Polska – Słowacja),  kolejny – 19 czerwca o 20.00 (Polska – Hiszpania), a także 23 czerwca o 18.00 (Polska –Szwecja). 

– Oczywiście chcemy także, żeby finał Mistrzostw Europy również wyświetlany był przed domem kultury – dodaje dyrektor domu kultury. 

Podkreśla, że teren będzie ogrodzony, wystawione będą krzesełka dla kibiców. Na terenie strefy obowiązywać będzie zakaz spożywania alkoholu, a także posiłków.   W strefie wpisanej na listę Oficjalnych Stref Kibica obowiązywał będzie także Regulamin (zamieszczamy go poniżej). 

– Gdy chodziłam do szkoły podstawowej w Ostrowcu Św. sama grałam w piłkę nożną. gdy tylko przychodziły cieplejsze dni, spędzałam wolny czas na boisku. Byłam jedyną dziewczyną,  która grała w piłkę z chłopakami. Bardzo to lubiłam i nadal to lubię.  Myślę, że to nasze wspólne ćmielowskie kibicowanie sprawi, że wspólnie spędzimy ten czas – podsumowuje Wioletta Rogala-Mazur. 

Źródło: Dom Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie


Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this