Znajdź nas na

PO GODZINACH

Norbert Łojek 4 razy na podium! Utytułowany policjant służy w KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Biegowa majówka z MOSiR-em na Gutwinie, IV bieg uliczny z okazji Dnia Flagi w Kunowie, V Bieg Konstytucji w Radomiu i 3 Półmaraton Starachowicki. Na tych biegach spędził majówkę ostrowiecki policjant starszy sierżant Norbert Łojek. Każdy bieg zakończył na pudle.

fot. Świętokrzyska Policja

Norbert Łojek policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich w ostrowieckiej komendzie w majowy długi weekend spędził rywalizując w 4 biegach zorganizowanych w czterech różnych miejscach z okazji obchodów świąt majowych.

Biegowy „maraton” rozpoczął zwycięstwem w biegu „Biegowa Majówka z MOSiR-em na dystansie jednego Gutwinu (jedno okrążenie wokół całego ośrodka wypoczynkowego na Gutwinie). Kolejny bieg, w którym wziął udział, to IV Bieg Uliczny z okazji Dnia flagi w Kunowie – tam funkcjonariusz zajął również pierwsze miejsce. Z Kunowa pojechał do Radomia, tam Norbert Łojek wziął udział w V Bieg Konstytucji 3 Maja, na dystansie 5 km w kategorii wiekowej M30 (30-39 lat), zajął 3 miejsce. Zwieńczeniem biegowej majówki ostrowieckiego funkcjonariusza policji był 3 Półmaraton Starachowicki, który odbył się 5 maja. Bieg ten Norbert Łojek zakończył na 2 miejscu.

fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Świętokrzyski PiS zdystansował konkurencję! Magdalena Zieleń: Byłoby fantastycznie, gdyby Ostrowiec Św. miał dwóch posłów!

FAKTY

Podziel się maskotkami z dziećmi chorymi na nowotwory! Ich zbiórkę prowadzi ćmielowski dom kultury!

FAKTY

Świętokrzyskie Nagrody Kultury Rozdane! Wiemy, kogo doceniła kapituła!

FAKTY

Samorządowe Kolegium Odwoławcze przyznało nam rację! Jak zachowa się ostrowiecki urząd miasta?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this