Znajdź nas na

PO GODZINACH

Automarket.pl – PKO BP wchodzi na rynek aut używanych z… dostawą do domu [Reklama]

Grupa PKO Banku Polskiego uruchomiła w lipcu platformę Automarket.pl, która zapewnia bezpieczny zakup nowych i używanych samochodów z udokumentowanym przebiegiem.

PKO BP - grafika

Wszystkie auta są gruntownie sprawdzone pod względem technicznym, klient ma do dyspozycji różne formy finansowania zakupu, a pojazd może być nawet dostarczony pod dom.

Jak wynika z raportu na temat rynku sprzedaży samochodów przygotowanego przez Departament Analiz Ekonomicznych PKO Banku Polskiego, branża nie uniknęła twardego zderzenia z negatywnymi skutkami wywołanymi pandemią koronawirusa. Zaobserwowano wyraźne ograniczenie popytu na rynku samochodów nowych i używanych.

Zdaniem analityków sytuacja powoli wraca do normy, ale klienci szukają bezpieczniejszych metod kupowania aut. Wraz ze zmniejszeniem popularności transportu publicznego oraz krótkoterminowego wynajmu samochodów popyt na używane auta, szczególnie w segmencie używanych aut klasy ekonomicznej, może wzrosnąć.

Kupno używanego auta w Polsce często wiąże się z niepewnością co do jego stanu technicznego i pochodzenia. Jednocześnie zagrożenia spowodowane pandemią nie zachęcają do bezpośredniego kontaktu. Odpowiedzią na te obawy i potrzeby konsumentów mogą stanowić zakupy online ze sprawdzonego źródła.

Automarket.pl ma w swoim asortymencie auta nie starsze niż siedem lat, o przebiegu nieprzekraczającym 200 tys. km. Pochodzą one z zasobów Grupy Kapitałowej Banku, jak również od dealerów samochodowych od lat współpracujących ze spółkami Grupy. Wszystkie samochody używane objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Klient przed zakupem może umówić się na oględziny auta i odbyć jazdę próbną. Podpisanie umowy jest możliwe w trybie online, a samochód jest wtedy dostarczany pod wskazany adres. W ramach dostępnych form finansowania Automarket.pl oferuje leasing, wynajem długoterminowy, specjalną pożyczkę, a nawet płatność gotówką.

Przewidziano możliwość zwrotu używanego auta po pięciu dniach od zakupu, o ile nie przejechało się nim więcej niż 300 km. Wbudowana w platformę zaawansowana wyszukiwarka umożliwia przeglądanie dostępnej oferty z podziałem na segment, konkretne parametry pojazdu, jak również miesięczne koszty użytkowania.

Każdy samochód oferowany na platformie Automarket.pl ma udokumentowaną historię serwisową i przechodzi szczegółową inspekcję stanu technicznego. Zaprojektowano do tego celu autorski system, na który składa się aż 75 parametrów. Zakupione auto ma ważne badanie techniczne i jest gotowe do drogi.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Koronawirus: Ministerstwo Zdrowia zmienia sposób raportowania! Na terenie województwa świętokrzyskiego 359 nowych zakażeń!

FAKTY

Zaginął Marek Rzeszowski! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach!

FAKTY

Hubert Żądło: Wskaźniki finansowe mamy unormowane. Ten rok dla budżetu gminy Bałtów zakończymy z ponad milionową nadwyżką finansową!

FAKTY

Świętokrzyskie w czołówce! 70 milionów euro na „covidowe” wsparcie firm!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this