Znajdź nas na

PO GODZINACH

Automarket.pl – PKO BP wchodzi na rynek aut używanych z… dostawą do domu [Reklama]

Grupa PKO Banku Polskiego uruchomiła w lipcu platformę Automarket.pl, która zapewnia bezpieczny zakup nowych i używanych samochodów z udokumentowanym przebiegiem.

PKO BP - grafika

Wszystkie auta są gruntownie sprawdzone pod względem technicznym, klient ma do dyspozycji różne formy finansowania zakupu, a pojazd może być nawet dostarczony pod dom.

Jak wynika z raportu na temat rynku sprzedaży samochodów przygotowanego przez Departament Analiz Ekonomicznych PKO Banku Polskiego, branża nie uniknęła twardego zderzenia z negatywnymi skutkami wywołanymi pandemią koronawirusa. Zaobserwowano wyraźne ograniczenie popytu na rynku samochodów nowych i używanych.

Zdaniem analityków sytuacja powoli wraca do normy, ale klienci szukają bezpieczniejszych metod kupowania aut. Wraz ze zmniejszeniem popularności transportu publicznego oraz krótkoterminowego wynajmu samochodów popyt na używane auta, szczególnie w segmencie używanych aut klasy ekonomicznej, może wzrosnąć.

Kupno używanego auta w Polsce często wiąże się z niepewnością co do jego stanu technicznego i pochodzenia. Jednocześnie zagrożenia spowodowane pandemią nie zachęcają do bezpośredniego kontaktu. Odpowiedzią na te obawy i potrzeby konsumentów mogą stanowić zakupy online ze sprawdzonego źródła.

Automarket.pl ma w swoim asortymencie auta nie starsze niż siedem lat, o przebiegu nieprzekraczającym 200 tys. km. Pochodzą one z zasobów Grupy Kapitałowej Banku, jak również od dealerów samochodowych od lat współpracujących ze spółkami Grupy. Wszystkie samochody używane objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Klient przed zakupem może umówić się na oględziny auta i odbyć jazdę próbną. Podpisanie umowy jest możliwe w trybie online, a samochód jest wtedy dostarczany pod wskazany adres. W ramach dostępnych form finansowania Automarket.pl oferuje leasing, wynajem długoterminowy, specjalną pożyczkę, a nawet płatność gotówką.

Przewidziano możliwość zwrotu używanego auta po pięciu dniach od zakupu, o ile nie przejechało się nim więcej niż 300 km. Wbudowana w platformę zaawansowana wyszukiwarka umożliwia przeglądanie dostępnej oferty z podziałem na segment, konkretne parametry pojazdu, jak również miesięczne koszty użytkowania.

Każdy samochód oferowany na platformie Automarket.pl ma udokumentowaną historię serwisową i przechodzi szczegółową inspekcję stanu technicznego. Zaprojektowano do tego celu autorski system, na który składa się aż 75 parametrów. Zakupione auto ma ważne badanie techniczne i jest gotowe do drogi.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Petycja do przewodniczącej Krystyny Zdonek! Radni apelują o remont drogi powiatowej bez wkładu własnego gminy!

FAKTY

Anna Buczkowska: Szkoła nie jest przystankiem. Jest drogą, która otwiera się na nowe horyzonty!

FAKTY

Szymon Sternik wkrótce wróci do Polski! Chłopiec nabiera sił pod opieką rodziców!

FAKTY

Wzrosła liczba pacjentów oczekujących na wynik testu! Czy trzecia fala pandemii dotarła także do powiatu ostrowieckiego?

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this