Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Wybiorą sportowców roku

Jeszcze tylko 11 dni dzieli nas od poznania nazwisk sportowców i trenerów roku 2018 z powiatu ostrowieckiego. Uroczysta Gala Sportowa odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim już po raz czwarty. Tegoroczne obchody będą jednak szczególne. W 2019 roku swoje dziewięćdziesiąte urodziny obchodzi bowiem Klub Sportowy Zakładów Ostrowieckich (KSZO).

Jak przeczytać możemy na oficjalnej stronie jednego z organizatorów wydarzenia – Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, kandydatami do tytułu laureatów Plebiscytu mogą być sportowcy i trenerzy sportowi niezrzeszeni lub zrzeszeni w klubach sportowych, działających na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i województwa świętokrzyskiego, którzy wykazali się osiągnięciami na arenie światowej, europejskiej i ogólnopolskiej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku.

Plebiscyt przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach:
dziesiątka najlepszych sportowców Ostrowca Świętokrzyskiego (od 16 roku życia); trójka najlepszych trenerów sportowych Ostrowca Świętokrzyskiego; odkrycie roku 2018; talent roku 2018 ; najlepsza drużyna 2018; olimpiady specjalne sportowcy roku 2018; olimpiady specjalne trenerzy roku 2018; mecenas sportu 2018; impreza sportowa 2018 roku; masters 2018 roku.

W programie pojawią się m.in : występy wokalne, pokazy taneczne, a także multimedialna prezentacja „90 lat KSZO”, rozpoczynająca
rok jubileuszowy KSZO i obchody 90-lecia powstania klubu.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this