Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Za zwłokę będzie tłumaczył się przed sądem!

Nawet do pięciu lat pozbawienia wolności może grozić 42-letniemu ostrowczaninowi, który wypożyczył przyczepę samochodową, o wartości 3000 zł, a następnie jej nie zwrócił. Za „zapominalstwo” będzie tłumaczył się przed sądem!

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W ubiegły piątek do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło zawiadomienie dotyczące przywłaszczenia przyczepki samochodowej.

Jak udało się ustalić ostrowieckim mundurowym, jakiś czas temu przyczepkę wypożyczył 42-letni mieszkaniec miasta. Mienie miało zostać zwrócone przez niego następnego dnia. Po kilkunastu dniach właściciel zdecydował się zgłosić sprawę. W trakcie prowadzonych działań policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy uzyskali informację, iż przyczepka samochodowa znajduje się na terenie posesji wynajmowanej przez „nieuczciwego klienta”. Na miejscu stróże prawa natrafili na przywłaszczone mienie. Przyczepka została zwrócona pokrzywdzonemu, natomiast sprawca będzie tłumaczył się przed Sądem. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this