Znajdź nas na

FAKTY

Bez uprawnień i na podwójnym gazie! Zatrzymała się dopiero po kilkusetmetrowym pościgu!

Srogie konsekwencje za swoje zachowanie na drodze poniesie 33-letnia mieszkanka powiatu kieleckiego. Nie dość, że nie zatrzymała się do kontroli, to jeszcze prowadziła auto będąc w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Kobieta w ręce mundurowych wpadła w gminie Łopuszno.

Źródło: Adobe Stock

Wczoraj (31 lipca) do strawczyńskich policjantów wpłynęło zgłoszenie, że osoba jadąca Volkswagenem w kierunku Łopuszna może znajdować się pod wpływem alkoholu. Skierowani w ten rejon policjanci zauważyli auto ze zgłoszenia i zatrzymali je do kontroli w miejscowości Czałczyn w gminie Łopuszno. Za kierownicą Volkswagena siedziała 33-letnia mieszkanka powiatu kieleckiego.  Kierująca początkowo chciała uniknąć kontroli i zignorowała sygnały do zatrzymania, które dawali jej funkcjonariusze. Zatrzymała się dopiero po kilkusetmetrowym pościgu.

Jak się okazało 33-latka miała powody, by uniknąć spotkania z policjantami, bowiem nie dość, że kierowała pojazdem pomimo braku uprawnień, to badanie jej stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz z swoje zachowanie przyjdzie jej odpowiedzieć przed sadem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień i niezatrzymanie się do kontroli może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this