Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Dwóch kandydatów w dalszym etapie rekrutacji na dyrektora DPS-u na os. Słonecznym! Potwierdziły się nasze informacje!

Po raz kolejny sprawdziły się nasze nieoficjalne informacje, co do kandydatów ubiegających się o stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Słonecznym 49 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do dalszego etapu rekrutacji przeszła, tak jak podejrzewaliśmy, Ewa Orłowska, która aktualnie pełni funkcję zastępcy dyrektora w ostrowieckim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, a także Marcin Grudnik z Ożarowa.

fot. Czytelnik

O tym, że dokumenty aplikacyjne na stanowisko dyrektora DPS-u na os. Słonecznym złoży Ewa Orłowska, pisaliśmy 18 lipca. Dziś, 31 lipca nasze nieoficjalne informacje się potwierdziły – Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim ogłosiło bowiem listę kandydatów spełniających wymagania na to stanowisko. Do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się: Ewa Orłowska, która aktualnie pełni funkcję zastępcy dyrektora w ostrowieckim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim, a także Marcin Grudnik z Ożarowa.

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zarząd Powiatu Ostrowieckiego, uchwałą z dnia 17 lipca ogłosił konkurs na kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim na od. Słonecznym 49. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać do 29 lipca 2019 roku do godziny 15.00. Umowa o pracę zawarta zostanie nie wcześniej niż 14 sierpnia 2019 roku.

Do przeprowadzenia naboru powołana została komisja, w której skład weszli: Andrzej Jabłoński, Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego; Łukasz Witkowski, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego; Mariusz Łata, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych; Alina Piwnik-Migdalska, inspektor ds. kadr.

Wymagania dodatkowe to: znajomość przepisów, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, Kodeksu postępowania administracyjnego, Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, przepisów prawa pracy, przepisów dotyczących funkcjonowania samorządu powiatowego, finansów publicznych i zamówień publicznych. Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym (poświadczone stosownymi dokumentami), wiedza merytoryczna z zakresu schorzeń somatycznych, odpowiedzialność, umiejętność planowania pracy, kreatywność, zaangażowanie.

Osoba pracująca na stanowisku dyrektora odpowiedzialna będzie za: kierowanie działalnością powiatowej jednostki organizacyjnej pomocy społecznej, Domu Pomocy Społecznej na os. Słoneczne 49 oraz reprezentowanie go na zewnątrz. Prowadzenie i rozwój infrastruktury DPS-u na os. Słoneczne 49. Przygotowanie projektu planu finansowego oraz realizacja planu finansowego jednostki. Przestrzeganie dyscypliny finansowej i budżetowej środków do realizacji zadań statutowych DPS. Współpraca z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św. i innymi instytucjami w zakresie zadań DPS. Pozyskiwanie środków zewnętrznych na działalność i rozwój DPS os. Słoneczne 49, realizowanie uchwał i innych aktów wydawanych przez organ prowadzący, zapewnienie realizacji i przestrzegania przepisów Kodeksu Pracy oraz innych aktów prawnych, dotyczących jednostki.

Praca ma charakter biurowy na stanowisku wyposażonym w komputer, telefon oraz urządzenia biurowe. raca wykonywana jest w większości w siedzibie DPS.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Mieszkańcy żalą się na praktyki stosowane w ośrodku zdrowia w Waśniowie! Renata Lipka: Musimy działać zgodnie z prawem!

FAKTY

Mieszkańcy Woli Grójeckiej mają nową drogę! Czekali na nią 30 lat!

FAKTY

Mieszkańcy Woli Grójeckiej proszą o chodnik! Powiat odpowiada, że potrzebę widzi, ale… funduszy nie ma!

FAKTY

Tragiczny finał poszukiwań starszego mężczyzny!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this