Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić nowym dyrektorem do spraw finansowych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie Joanna Gałęzia, była dyrektor Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Przypomnijmy, że Joanna Gałęzia została odwołana w marcu 2018 roku ze stanowiska dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej 7 w Ostrowcu Św. m.in. po nieprawidłowościach jakie wykazała kontrola Państwowej Inspekcji Pracy.

Źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św.

Na stanowisku dyrektora ds. finansowych ZOZ zastąpi Aldonę Jarosińską.

– Stanowisko zastępcy dyrektora ds. finansowych – głównego księgowego pozostaje tymczasem nieobsadzone. Wiodącą rolę w Dziale Księgowym pełni obecnie pani Barbara Sobańska, zastępca głównego księgowego. Dyrektor ZOZ z powodu braku kontaktu z panią Aldoną Jarosińską poszukuje osoby na stanowisko z-cy dyrektora ds. finansowych – głównego księgowego w drodze ogłoszenia – pisał w lipcu w odpowiedzi na interpelację Pawła Walesica, radnego powiatowego z Prawa i Sprawiedliwości – Łukasz Witkowski, naczelnik Wydziału Organizacyjno-Prawnego w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Św.

Do tematu wrócimy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this