Znajdź nas na

FAKTY

Pięciu nieodpowiedzialnych kierujących w rękach ostrowieckich mundurowych!

5 nieodpowiedzialnych kierujących w sobotę, 18 listopada zatrzymali ostrowieccy mundurowi. Niechlubnym rekordzistą okazał się 48-letni mieszkaniec gminy Brody. Mężczyzna zdecydował się wsiąść za kierownicę pojazdu marki Volkswagen, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie

Zdjęcie ilustracyjne Źródło: WTK KMP WROCLAW POLICJA

W minioną sobotę (18 listopada) policjanci z ostrowieckiej komendy wyeliminowali 5 nieodpowiedzialnych kierujących. Jako pierwszy w ręce policjantów „wpadł” 66-letni ostrowczanin. Do jego zatrzymania doszło na ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna wsiadł za „kółko” swojego Opla mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Na ul. Siennieńskiej  do kontroli drogowej zatrzymany został 34-letni kierowca pojazdu marki Volvo. Mężczyzna kierował swoim autem w stanie po użyciu alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał 48-letni mieszkaniec gminy Brody, który podróżował po terenie powiatu ostrowieckiego pojazdem marki Volkswagen. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Tego samego dnia policjanci z ostrowieckiej drogówki na ul. Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali do kontroli drogowej Peugeota. Po chwili okazało się, że za jego kierownicą znajdował się 43-letni ostrowczanin mający blisko promil alkoholu w organizmie. Niemałe kłopoty czekają również 33-latka, który został zatrzymany kilka minut przed północą na Alei Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim przez policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili stróże prawa kierował on osobowym Oplem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this