Znajdź nas na

FAKTY

Z jakich szkoleń skorzystali pracownicy Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św.?

Z zakresu zachowań behawioralnych, rachunkowości, prawa pracy – w Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim zapytaliśmy z jakich szkoleń, kursów lub studiów skorzystali pracownicy tej jednostki, jaki był ich koszt oraz jakie zasady obowiązywały przy wyłanianiu osób, którym dofinansowano lub sfinansowano szkolenia lub studia.

Siedziba Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim Źródło: FB Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św.

18 września informowaliśmy o szkoleniach lub studiach, jakie odbyli pracownicy Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach tzw. funduszy norweskich będących w dyspozycji gminy Ostrowiec Św. w latach 2018 do 2023.

Informacje na ten temat znajdziesz tutaj:

Z podobnym wnioskiem wystąpiliśmy do Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św. 

Zapytaliśmy, czy pracownicy, w tym kadra kierownicza Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św. byli kierowani na płatne studia czy szkolenia finansowane przez CRL w tym środki UE i środki norweskie celem podwyższenia kwalifikacji na zajmowanym stanowisku w latach 2018 do 2023 .wg stanu na dzień udzielania odpowiedzi?

Prosiliśmy o podanie nazwisk beneficjentów, zajmowane stanowisko, rodzaj i tematykę szkolenia lub studiów i wysokość środków przeznaczonych na szkolenie lub studia konkretnej osoby. Dopytywaliśmy także jakie zasady obowiązywały przy wyłanianiu osób którym dofinansowano lub sfinansowano szkolenia lub studia.

Pracownicy Centrum Rozwoju Lokalnego wzięli udział w następujących szkoleniach sfinansowanych z budżetu CRL.

– szkolenie online w zakresu zachowań behawioralnych – 859, 77 zł brutto. Jego beneficjentem była Agnieszka Rogalińska, dyrektor Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św.

– szkolenie stacjonarne z zakresu nabycia uprawnień elektrycznych – 500 zł brutto

– szkolenie online z zakresu prawa pracy – 400 zł brutto

– szkolenie online z zakresu płac i ubezpieczeń społecznych – 400 zł brutto

– szkolenie online z zakresu rachunkowości – 350 zł brutto

Pracownicy CRL-u, którzy skorzystali ze szkoleń, nie wyrazili zgody na udostępnienie swoich danych osobowych z uwagi na swoją prywatność.

Dopytywaliśmy także jakie zasady obowiązywały przy wyłanianiu osób którym dofinansowano lub sfinansowano szkolenia lub studia.

– Bieżące potrzeby jednostki wynikające z realizowanych zadań statutowych – czytamy w odpowiedzi, pod którą podpisała się  Agnieszka Rogalińska, dyrektor CRL w Ostrowcu Św.

Odpowiedź, jaką otrzymaliśmy z Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św.

Do tematu wrócimy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this