Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Dwa automaty do gier, marihuana i 82 fiolki z szarym proszkiem!

Dwa automaty do nielegalnych gier hazardowych, ponad 0,5 grama marihuany, dwie wagi elektroniczne oraz 82 sztuki plastikowych fiolek z zawartością szarego proszku, który zabezpieczono do dalszych badań – to efekt wspólnych działań ostrowieckich policjantów i funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach w jednym z lokali w Ostrowcu Świętokrzyskim.

nielegalne automaty do gier
Zdjęcie ilustracyjne

W środę, 17 lipca tuż po godzinie 15.00 policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach weszli do jednego z lokali w mieście podejrzewając, iż znajdują się tam nielegalne urządzenia do gier hazardowych.

Podczas kontroli ujawnili dwa takie automaty oraz znajdujące się w nich pieniądze w kwocie 350 złotych. Zabezpieczona gotówka oraz urządzenia policjanci przekazali  funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Ponadto w toku przeszukania lokalu ujawniono środek w postaci suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana w ilości ponad 0,5 grama, dwie wagi elektroniczne oraz 82 sztuki plastikowych fiolek z zawartością szarego proszku, który zabezpieczono do dalszych badań.

Zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym prowadzenie działalności hazardowej bez wymaganej koncesji zagrożone jest karą grzywny oraz pozbawienia wolności do lat 3.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this