Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Dwa automaty do gier, marihuana i 82 fiolki z szarym proszkiem!

Dwa automaty do nielegalnych gier hazardowych, ponad 0,5 grama marihuany, dwie wagi elektroniczne oraz 82 sztuki plastikowych fiolek z zawartością szarego proszku, który zabezpieczono do dalszych badań – to efekt wspólnych działań ostrowieckich policjantów i funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach w jednym z lokali w Ostrowcu Świętokrzyskim.

nielegalne automaty do gier
Zdjęcie ilustracyjne

W środę, 17 lipca tuż po godzinie 15.00 policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach weszli do jednego z lokali w mieście podejrzewając, iż znajdują się tam nielegalne urządzenia do gier hazardowych.

Podczas kontroli ujawnili dwa takie automaty oraz znajdujące się w nich pieniądze w kwocie 350 złotych. Zabezpieczona gotówka oraz urządzenia policjanci przekazali  funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Ponadto w toku przeszukania lokalu ujawniono środek w postaci suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana w ilości ponad 0,5 grama, dwie wagi elektroniczne oraz 82 sztuki plastikowych fiolek z zawartością szarego proszku, który zabezpieczono do dalszych badań.

Zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym prowadzenie działalności hazardowej bez wymaganej koncesji zagrożone jest karą grzywny oraz pozbawienia wolności do lat 3.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Rządowe promesy trafiły do samorządów lokalnych! Prezydent Ostrowca Św. pominięty przy rozdaniu grantów!

FAKTY

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził rezerwat Krzemionki! Mówił m.in. o Funduszu Inwestycji Samorządowych!

FAKTY

Mieszkali w niej Sascy i Lirszowie! Jeden z piękniejszych budynków Ostrowca Św. idzie pod młotek!

FAKTY

Jaką tajemnicę skrywa pomnik z Witulina?

PO GODZINACH

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this