Znajdź nas na

FAKTY

„Hat-trick” w wykonaniu ostrowieckich mundurowych!

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali w ciągu jednej doby trzech poszukiwanych. 37 i 39-latek uchylali się od obowiązków alimentacyjnych, a 23-latek ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież rozbójniczą.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

To był policyjny hat-trick. W ciągu minionej doby policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali bowiem trzech poszukiwanych.

Jako pierwszy w ręce mundurowych prawa wpadł 23-letni ostrowczanin. Mężczyzna ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież rozbójniczą. Drugim z zatrzymanych był 37-latek, który do „odpokutowania” w areszcie ma karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Dziś (13 października) z samego rana podobny los spotkał 39-latka. Dłużnik alimentacyjny ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Wszyscy trzej mężczyźni to mieszkańcy Ostrowca Św. Byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez ostrowiecki sąd.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 17 nowych zakażeń, 6 ozdrowień!

FAKTY

Adam Karolik: Nie przesadzę jeśli powiem: „padamy na pysk”! Brakuje personelu, przybywa zakażonych pacjentów!

FAKTY

Mieszkał w nim dyrektor cukrowni, gościły elity, dziś niszczeje na oczach władz! Czy „pałac administratora” w Częstocicach podzieli losy willi przy Wardyńskiego lub domu Heinego?

FAKTY

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 639 zakażeń i 4 zgony!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this