Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Koronawirus zbiera żniwo w powiecie ostrowieckim! Zmarła zakażona 69-latka!

Niestety czwartek (14 maja) nie przyniósł dobrych wiadomości. Zmarła kolejna osoba z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem. – W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 337 zachorowań na COVID-19, w tym 14 zgonów oraz 193 ozdrowienia – wyjaśnia Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego.

Grafika: naOSTRO.info

– Mamy 265 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim: śląskiego (209), dolnośląskiego (19), małopolskiego (15), wielkopolskiego (12), opolskiego (5),
lubelskiego (1), podkarpackiego (1), pomorskiego (1), warmińsko-mazurskiego (1), zachodniopomorskiego (1) – poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia.

W województwie świętokrzyskim nie potwierdzono kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem. Odnotowano natomiast 11 nowych ozdrowień – 10 w powiecie kieleckim i 1 w kazimierskim.

– Z przykrością informujemy o 14. zgonie – to 69-letnia kobieta, mieszkanka powiatu ostrowieckiego – poinformowała dziś (14 maja) Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 337 zachorowań na COVID-19, w tym 14 zgonów oraz 193 ozdrowienia.

Według danych Powiatowego Inspektora Sanitarnego z środy (13 maja) w Ostrowcu Św. kwarantanną objętych jest 729 osób.

W szpitalu w Starachowicach przebywało wczoraj (13 maja) 96 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego. 71 osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, 14 osób z wynikiem negatywnym, 11 osób oczekiwało na wynik (czyli jest w trakcie diagnozowania).

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Jolanta Smulczyńska: Powiedziała Matka Boża, że musi mieć ładną figurkę! W Nietulisku Małym mieszańcy ratują blisko 150-letnią kapliczkę!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Ostrowiecki szpital powrócił do pracy! Będzie przeprowadzał testy wykrywające przeciwciała koronawirusa!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this