Znajdź nas na

FAKTY

Krzysztof Ołownia, kandydat na prezydenta Ostrowca Św. zaapelował do swoich kontrkandydatów! Chodzi o transparentność życia publicznego!

Krzysztof Ołownia, kandydat na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego z Prawa i Sprawiedliwości zaapelował do swoich kontrkandydatów, aby złożyli oświadczenia, że wobec nich nie były i nie są prowadzone żadne czynności sprawdzające i wyjaśniające przez organy ścigania. Kto „podejmie rękawicę”?

Krzysztof Ołownia, kandydat na urząd prezydenta miasta Ostrowca Św. z Prawa i Sprawiedliwości fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Wydarzenia, jakie miały miejsce i mają miejsce w naszym mieście wymagają od kandydatów na urząd prezydenta jasnych i przejrzystych deklaracji, dotyczących tego, że wobec nich nie toczą się żadne czynności sprawdzające i wyjaśniająca prowadzone przez organy ścigania takie jak prokuratura, czy CBA. Deklaracje i oświadczenia złożone przez kandydatów mają dać pewność mieszkańcom naszego miasta, że nowo wybrany prezydent nie zakończy przedwcześnie swojej kadencji w atmosferze skandalu który jeszcze bardziej pogrąży nasze miasto – mówi Krzysztof Ołownia. 

Zaapelował do swoich kontrkandydatów, aby poszli za jego przykładem i również podpisali takie oświadczenia. 

Źródło: FB Krzysztof Ołownia
Źródło: FB Krzysztof Ołownia

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this