Znajdź nas na

FAKTY

Wymagała pilnej interwencji lekarskiej, pomogli mundurowi z Ostrowca Św.!

Policjanci z Wydziału Ruchu drogowego ostrowieckiej komendy „pilotowali” pojazd marki BMW, w którym przewożona była kobieta wymagająca pilnej interwencji lekarskiej. Samochodem kierował, mąż mieszkanki powiatu radomskiego, który poprosił mundurowych, aby pomogli mu w szybkim dotarciu na miejsce. W takiej sytuacji liczyła się każda minuta.

Zdjęcie ilustracyjne. Policyjna eskorta fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Wczoraj (niedziela, 12 listopada) mundurowi  z ostrowieckiej drogówki interweniowali w niecodzienny sposób. Do patrolu będącego na ul. Jana Onufrego Zagłoby w Ostrowcu Świętokrzyskim, kilka minut po godzinie 11.00 podjechało BMW. Kierujący poinformował, że jego żona, z którą podróżował nagle źle się poczuła i wymaga pilnej interwencji lekarskiej. Kobieta leczy się kardiologiczne i uskarżała się na silny ból w klatce piersiowej. Mężczyzna poprosił policjantów, aby udzielili mu pomocy w sprawnym dotarciu do szpitala.

Policjanci włączyli sygnały uprzywilejowania i ruszyli w kierunku szpitala miejskiego. Bezpośrednio za nimi jechał „pilotowany” samochód z wymagającą pomocy kobietą. Po dotarciu na miejsce pasażerka niemieckiego auta została przekazana pod opiekę medyczną.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this