Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zamiast pomidorów uprawiali… konopie indyjskie! Wpadła gdy przyszła podlać rośliny!

Nawet do 8 lat więzienia może grozić parze mieszkańców powiatu ostrowieckiego za nielegalną uprawę konopi indyjskiej. Kobieta wpadła w ręce mundurowych, gdy przyszła podlać swoje uprawy.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj po południu (niedziela, 4 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim postanowili „odwiedzić” jedno z mieszkań na terenie miasta, gdyż przypuszczali, że może tam mieć miejsce narkotykowy proceder. W drzwiach mieszkania mundurowi napotkali kobietę, która właśnie wychodziła, ale po spotkaniu z funkcjonariuszami jej plany uległy zmianie. Podczas przeszukania mieszkania podejrzenia policjantów się potwierdziły. W jednym z pokoi ustawionych było 5 doniczek z krzakami konopi o wysokości od 65 do 75 cm. Kolejne doniczki z mniejszymi roślinami znajdowały się na parapecie okna. W mieszkaniu znajdowały się także nasiona tych roślin, oraz środki do ich pielęgnacji.

30-latka wpadła, gdy przyszła podlać swoje uprawy. Rośliny zostały zabezpieczone, a kobieta zatrzymana.  W trakcie dalszych czynności okazało się, że uprawę tę prowadziła wspólnie ze swoim 31-letnim znajomym. Mężczyzna również został zatrzymany. Oboje usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwo para może teraz spędzić nawet 8 lat za kratkami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Krzysztof Ołownia: Troską każdego dyrektora powinna być chęć pozyskania fachowej kadry!

FAKTY

Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! Od dofinansowania na żłobki i kluby dziecięce, po galę Talentów Świętokrzyskich! [VIDEO]

FAKTY

Mauzoleum czy Spółdzielnia Mieszkaniowa! Sprawą zajęła się prokuratura!

FAKTY

Ponad milion złotych za 120 metrowy budynek dla rad osiedlowych!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this