Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zamiast pomidorów uprawiali… konopie indyjskie! Wpadła gdy przyszła podlać rośliny!

Nawet do 8 lat więzienia może grozić parze mieszkańców powiatu ostrowieckiego za nielegalną uprawę konopi indyjskiej. Kobieta wpadła w ręce mundurowych, gdy przyszła podlać swoje uprawy.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj po południu (niedziela, 4 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim postanowili „odwiedzić” jedno z mieszkań na terenie miasta, gdyż przypuszczali, że może tam mieć miejsce narkotykowy proceder. W drzwiach mieszkania mundurowi napotkali kobietę, która właśnie wychodziła, ale po spotkaniu z funkcjonariuszami jej plany uległy zmianie. Podczas przeszukania mieszkania podejrzenia policjantów się potwierdziły. W jednym z pokoi ustawionych było 5 doniczek z krzakami konopi o wysokości od 65 do 75 cm. Kolejne doniczki z mniejszymi roślinami znajdowały się na parapecie okna. W mieszkaniu znajdowały się także nasiona tych roślin, oraz środki do ich pielęgnacji.

30-latka wpadła, gdy przyszła podlać swoje uprawy. Rośliny zostały zabezpieczone, a kobieta zatrzymana.  W trakcie dalszych czynności okazało się, że uprawę tę prowadziła wspólnie ze swoim 31-letnim znajomym. Mężczyzna również został zatrzymany. Oboje usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwo para może teraz spędzić nawet 8 lat za kratkami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this