Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Mówił do… plakatów, wymachiwał nożami. Trafił na obserwację do szpitala!

Wczoraj, 4 września, po godzinie 17.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony jednej z galerii handlowych, że na terenie obiektu zauważył mężczyznę, który mówił sam do siebie, do… plakatów wiszących na terenie galerii, a także wymachiwał nożami. Kontakt z mężczyzną był utrudniony.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali na terenie jednej z ostrowieckich galerii,  32-latka, który dziwnie się zachowywał. Mężczyzna nie dość, że mówił sam do siebie, to jeszcze chodził po obiekcie handlowym i wymachiwał nożami zakupionymi w jednym ze sklepów. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 17.00, kiedy to dyżurny ostrowieckiej KPP otrzymał zgłoszenie o odbiegającym od normy zachowaniu mężczyzny. Zaalarmował go zaniepokojony pracownik ochrony galerii.

Mężczyzna mówił sam do siebie oraz do plakatów wiszących na terenie galerii. Był bardzo pobudzony. Idąc podskakiwał i wymachiwał przed sobą nożami, które kupił w jednym ze sklepów w galerii. Po wejściu do sklepu z elektroniką, mężczyzna mówił do plakatu z wizerunkiem znanego piłkarza. Następnie udał się do kolejnego sklepu z odzieżą sportową. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Dzięki szybkiej akcji  ochrony i funkcjonariuszy mężczyzna błyskawicznie został zatrzymany. 32-latek zachowywał się agresywnie i znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Kontakt z nim był utrudniony. Nie chciał podać swoich danych, był bardzo pobudzony i zachowywał się irracjonalnie. Decyzją lekarza trafił na oddział szpitalny, gdzie przebywa pod fachową opieką.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Wioletta Rogala-Mazur: Nawet w małych miasteczkach jest miejsce na kulturę!

FAKTY

10 do 12! „O włos” od wprowadzenia projektu uchwały radnych z PiS do porządku obrad!

FAKTY

Procedury procedurami, a mieszkańcy jeżdżą po dziurach! Czy doczekają się remontu łącznika drogi Piotrów – Bukowie?

FAKTY

Przez parking przy bałtowskiej szkole przejdą „suchą stopą”!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this