Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Mówił do… plakatów, wymachiwał nożami. Trafił na obserwację do szpitala!

Wczoraj, 4 września, po godzinie 17.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony jednej z galerii handlowych, że na terenie obiektu zauważył mężczyznę, który mówił sam do siebie, do… plakatów wiszących na terenie galerii, a także wymachiwał nożami. Kontakt z mężczyzną był utrudniony.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali na terenie jednej z ostrowieckich galerii,  32-latka, który dziwnie się zachowywał. Mężczyzna nie dość, że mówił sam do siebie, to jeszcze chodził po obiekcie handlowym i wymachiwał nożami zakupionymi w jednym ze sklepów. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 17.00, kiedy to dyżurny ostrowieckiej KPP otrzymał zgłoszenie o odbiegającym od normy zachowaniu mężczyzny. Zaalarmował go zaniepokojony pracownik ochrony galerii.

Mężczyzna mówił sam do siebie oraz do plakatów wiszących na terenie galerii. Był bardzo pobudzony. Idąc podskakiwał i wymachiwał przed sobą nożami, które kupił w jednym ze sklepów w galerii. Po wejściu do sklepu z elektroniką, mężczyzna mówił do plakatu z wizerunkiem znanego piłkarza. Następnie udał się do kolejnego sklepu z odzieżą sportową. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Dzięki szybkiej akcji  ochrony i funkcjonariuszy mężczyzna błyskawicznie został zatrzymany. 32-latek zachowywał się agresywnie i znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Kontakt z nim był utrudniony. Nie chciał podać swoich danych, był bardzo pobudzony i zachowywał się irracjonalnie. Decyzją lekarza trafił na oddział szpitalny, gdzie przebywa pod fachową opieką.  

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this