Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Za nic mają apele Policji! Pędzą po naszych drogach!

Od minionego piątku do wczoraj (poniedziałek, 4 lutego) policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali sześciu kierującym prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym!

foto: naOSTRO.info

Pomimo licznych apeli mundurowych o rozwagę i ostrożność na drodze, w dalszym ciągu zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego.

Od minionego piątku do wczoraj (poniedziałek, 4 lutego) funkcjonariusze ostrowieckiej drogówki zatrzymali uprawnienia sześciu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Niechlubnymi rekordzistami okazało się dwóch kierujących zatrzymanych do kontroli drogowej w sobotę w miejscowości Rudka Bałtowska. 55-letni kierujący osobowym Subaru przekroczył dozwoloną prędkość o 74 km/h, a jeszcze szybszy okazał się 44-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 126 km/h, przekraczając ją o 76 km/h. Kierujący ukarani zostali mandatami oraz 10 punktami karnymi. Zostali też pozbawieni praw jazdy na okres trzech miesięcy.

Policjanci przypominają, że poruszanie się pojazdami z nadmierną prędkości jest przyczyną większości wypadków drogowych, a także apelują o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 51km/h, skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski


Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this