Znajdź nas na

FAKTY

Zachęcali do głosowania na Rafała Trzaskowskiego!

Druga tura wyborów już 12 lipca. Zmierzą się w niej Andrzej Duda, a także Rafał Trzaskowski. Sympatycy obydwu kandydatów nie próżnują. Poseł Bartłomiej Sienkiewicz, Młodzi Demokraci z Regiony Świętokrzyskiego i Międzygminne Koło Platformy Obywatelskiej z Ćmielowa w nietypowy sposób zachęcali wczoraj (sobota, 4 lipca) do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Ostrowiecki sztab zapowiada, że to nie ostatnia zorganizowana przez nich inicjatywa przed II turą wyborów.

fot. Kasia Stan Źródło: Młodzi Demokraci z Regionu Świętokrzyskiego

Poseł Bartłomiej Sienkiewicz, Młodzi Demokraci z Regionu Świętokrzyskiego oraz Międzygminne Koło Platformy Obywatelskiej z Ćmielowa zorganizowali wczoraj (sobota, 4 lipca) akcję, której głównym celem  było zachęcenie mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego do głosowania w II turze wyborów prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego.

– To świetna, wielopokoleniowa inicjatywa zaangażowanych wolontariuszy – od najmłodszych do tych starszych! Mieszkańcy Ostrowca Św.  bardzo entuzjastycznie podchodzili do naszego pomysłu „literiady”, nie obyło się również bez rozmów na targowisku – wyjaśnia Patryk Stępień, przewodniczący Młodych Demokratów w Regionie Świętokrzyskim.

fot. Kasia Stan
Źródło: Młodzi Demokraci z Regionu Świętokrzyskiego

Wolontariusze rozpoczęli od wręczania ulotek oraz rozmów na Targowisku Miejskim, następnie zorganizowali happening na kładce obok dworca PKP oraz wiadukcie – ułożyli napis „Trzaskowski” tak, aby kierowcy poruszający się drogą krajową nr 9 mogli go zobaczyć.

12 lipca zachęca do oddania głosu na Rafała Trzaskowskiego. 

– Warto oddać swój głos na Rafała Trzaskowskiego – będzie Prezydentem wszystkich Polaków, będzie budował wspólnotę i społeczeństwo bez podziałów. To kandydat, który sprawdził się jako Prezydent Warszawy i jestem przekonany, że tak samo będzie z naszym krajem – przygotował świetny program, opierający się na szacunku i nowej polityce, trafiający do każdego obywatela, nawet tego o odmiennych poglądach. I to go różni od Andrzeja Dudy – nie odbiera innym człowieczeństwa, szanuje każdego człowieka, bez względu na przekonania, wyznania czy orientację. To doświadczony i świetnie przygotowany polityk – dodaje przewodniczący Młodych Demokratów w Regionie Świętokrzyskim.

fot. Kasia Stan Źródło: Młodzi Demokraci z Regionu Świętokrzyskiego

Ostrowiecki sztab zapowiada, że to nie ostatnia zorganizowana przez nich inicjatywa przed II turą wyborów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this