Znajdź nas na

FAKTY

Nie płacił alimentów, okradł jeden z marketów! Zatrzymali go ostrowieccy policjanci!

Ostrowieccy policjanci zatrzymali wczoraj (25 maja) 30-letniego mieszkańca gminy Kunów, który nie dość, że nie płacił alimentów, okradł jeden z marketów, znajdujących się na terenie miasta, to jego łupem padły także betonowe płyty. Część skradzionego mienia udało się odzyskać. Teraz swoje zachowanie mężczyzna będzie mógł przemyśleć w więziennej celi.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj rano (25 maja) policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Kunów. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim za uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów. 

Jak ustalili policjanci, ma on do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Okazało się,  że zatrzymany ma nieco więcej na sumieniu. Okazało się, że 30-latek jest drugim z poszukiwanych sprawców kradzieży mienia o wartości ponad 3000 złotych z marketów znajdujących się na terenie Ostrowca Św.. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Dzięki skrupulatnej pracy i własnym ustaleniom policjanci odzyskali część skradzionych łupów. W toku postępowania wyszło także na jaw, że 30-latek ma na swoim koncie kradzież betonowych płyt o wartości blisko 500 złotych.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this