Znajdź nas na

FAKTY

Targnął się na swoje życie! Uratowali go ostrowieccy policjanci!

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. nie pierwszy raz uratowali życie niedoszłemu samobójcy. Tym razem na swoje życie targnął się 47-letni mieszkaniec gminy Kunów. Mężczyznę udało się uratować, trafił pod opiekę lekarzy, a jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

foto: naOSTRO.info

W minioną środę, 10 czerwca, około godziny 21.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie. Wynikało z niego, że życie 47-latka z terenu gminy Kunów jest zagrożone. Desperat zadzwonił do swojego kolegi i poinformował o tym, że zamierza odebrać sobie życie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ostrowieckiej komendy. Po dotarciu pod wskazany adres, stróże prawa ustalili, że mężczyzna miał pójść do pobliskiego lasu. Z uwagi na wieczorową porę, intensywne opady deszczu oraz zarośla, poszukiwania były znacznie utrudnione.

Po chwili mundurowi zauważyli leżącego pod drzewem 47-latka. Policjanci błyskawicznie oswobodzili desperata i rozpoczęli jego resuscytację, przywracając mu funkcje życiowe. W międzyczasie na miejsce zdarzenia wezwana została załoga pogotowia ratunkowego, która przewiozła do szpitala.

Mieszkaniec gminy Kunów trafił pod opiekę lekarzy. Dzięki zdecydowanej postawie oraz sprawnym działaniom mł. asp. Marcina Kuchniaka i post. Przemysława Ksel nie doszło do tragedii.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this