Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Targnął się na swoje życie! Uratowali go ostrowieccy policjanci!

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. nie pierwszy raz uratowali życie niedoszłemu samobójcy. Tym razem na swoje życie targnął się 47-letni mieszkaniec gminy Kunów. Mężczyznę udało się uratować, trafił pod opiekę lekarzy, a jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

foto: naOSTRO.info

W minioną środę, 10 czerwca, około godziny 21.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie. Wynikało z niego, że życie 47-latka z terenu gminy Kunów jest zagrożone. Desperat zadzwonił do swojego kolegi i poinformował o tym, że zamierza odebrać sobie życie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ostrowieckiej komendy. Po dotarciu pod wskazany adres, stróże prawa ustalili, że mężczyzna miał pójść do pobliskiego lasu. Z uwagi na wieczorową porę, intensywne opady deszczu oraz zarośla, poszukiwania były znacznie utrudnione.

Po chwili mundurowi zauważyli leżącego pod drzewem 47-latka. Policjanci błyskawicznie oswobodzili desperata i rozpoczęli jego resuscytację, przywracając mu funkcje życiowe. W międzyczasie na miejsce zdarzenia wezwana została załoga pogotowia ratunkowego, która przewiozła do szpitala.

Mieszkaniec gminy Kunów trafił pod opiekę lekarzy. Dzięki zdecydowanej postawie oraz sprawnym działaniom mł. asp. Marcina Kuchniaka i post. Przemysława Ksel nie doszło do tragedii.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czy w ćmielowskiej spółdzielni mieszkaniowej panuje „zmowa milczenia”?

FAKTY

Rządowe promesy trafiły do samorządów lokalnych! Prezydent Ostrowca Św. pominięty przy rozdaniu grantów!

FAKTY

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził rezerwat Krzemionki! Mówił m.in. o Funduszu Inwestycji Samorządowych!

FAKTY

To był akt barbarzyństwa! Miliony pszczół pozbawiono domów!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this