Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Tragedia w Miłkowie! Nie żyją cztery osoby z powiatu ostrowieckiego!

Wczoraj, tuż po godzinie 22.00 otrzymaliśmy informację, że w Miłkowie (gmina Bodzechów) doszło do wypadku drogowego z udziałem auta osobowego. Początkowo wydawało się, że bilans tej tragedii, jaka rozegrała się na drodze krajowej nr 9 będzie mniejszy. Niestety, dziś już wiemy, że zginęły cztery osoby. Piąta walczy o życie w szpitalu. To nie pierwszy tragiczny wypadek jaki wydarzył się w tym miejscu.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Krajowa 9 na wysokości Miłkowa po raz kolejny zebrała śmiertelne żniwo. Wczoraj tuż po godzinie 22.00 w dolnej części Ostrowca Świętokrzyskiego słychać było tylko dźwięk karetek pogotowia, samochodów straży pożarnej i policyjnych syren.

– Wczoraj, po godzinie 22.00 w miejscowości Miłków, gmina Bodzechów, drogą krajową numer 9, w kierunku Opatowa poruszał się pojazd marki Volkswagen Golf. Samochodem tym kierował 27-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wraz z nim podróżowały cztery osoby: dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobnie na łuku drogi pojazd w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze, zjechał do rowu melioracyjnego i uderzył w betonowy przepust. W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, 51-letni i 63-letnia kobieta także. 55-letni mężczyzna oraz kobieta (pasażerka) zostali przewiezieni do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niestety na skutek licznych obrażeń ciała. mężczyzna zmarł. Wszyscy czterej pasażerowie pochodzili z powiatu ostrowieckiego – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem prokuratora i biegłego z zakresu wypadków drogowych.

To nie pierwszy wypadek śmiertelny na krajowej 9 na wysokości miejscowości Miłków. Podczas wczorajszych rozmów mieszkańcy tej miejscowości w gminie Bodzechów tłumaczyli, że w miejscu tym często dochodzi do groźnych wypadków, a sami obawiają się o swoje życie i życie najbliższych. Jak podkreślają najczęściej kierowców gubi brawura i nadmierna prędkość.

Źródło: www.naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dyrektorzy ostrowieckiego szpitala lekceważą zasady bezpieczeństwa! Na co jeszcze stać Andrzeja Gruzę?

FAKTY

Czeski film w ostrowieckim szpitalu!

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this