Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Tragedia w Miłkowie! Nie żyją cztery osoby z powiatu ostrowieckiego!

Wczoraj, tuż po godzinie 22.00 otrzymaliśmy informację, że w Miłkowie (gmina Bodzechów) doszło do wypadku drogowego z udziałem auta osobowego. Początkowo wydawało się, że bilans tej tragedii, jaka rozegrała się na drodze krajowej nr 9 będzie mniejszy. Niestety, dziś już wiemy, że zginęły cztery osoby. Piąta walczy o życie w szpitalu. To nie pierwszy tragiczny wypadek jaki wydarzył się w tym miejscu.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Krajowa 9 na wysokości Miłkowa po raz kolejny zebrała śmiertelne żniwo. Wczoraj tuż po godzinie 22.00 w dolnej części Ostrowca Świętokrzyskiego słychać było tylko dźwięk karetek pogotowia, samochodów straży pożarnej i policyjnych syren.

– Wczoraj, po godzinie 22.00 w miejscowości Miłków, gmina Bodzechów, drogą krajową numer 9, w kierunku Opatowa poruszał się pojazd marki Volkswagen Golf. Samochodem tym kierował 27-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Wraz z nim podróżowały cztery osoby: dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobnie na łuku drogi pojazd w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze, zjechał do rowu melioracyjnego i uderzył w betonowy przepust. W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, 51-letni i 63-letnia kobieta także. 55-letni mężczyzna oraz kobieta (pasażerka) zostali przewiezieni do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niestety na skutek licznych obrażeń ciała. mężczyzna zmarł. Wszyscy czterej pasażerowie pochodzili z powiatu ostrowieckiego – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem prokuratora i biegłego z zakresu wypadków drogowych.

To nie pierwszy wypadek śmiertelny na krajowej 9 na wysokości miejscowości Miłków. Podczas wczorajszych rozmów mieszkańcy tej miejscowości w gminie Bodzechów tłumaczyli, że w miejscu tym często dochodzi do groźnych wypadków, a sami obawiają się o swoje życie i życie najbliższych. Jak podkreślają najczęściej kierowców gubi brawura i nadmierna prędkość.

Źródło: www.naOSTRO.info

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this