Znajdź nas na

FAKTY

Pod wpływem alkoholu i narkotyków wsiadł za kierownicę Opla! Na ul. Szmaragdowej zatrzymała go drogówka!

Wpadł podczas kontroli drogowej. Wczoraj (czwartek, 6 stycznia) ostrowieccy mundurowi zatrzymali 41-letniego kierowcę Opla. Jak się okazało mężczyzna prowadził nie tylko na podwójnym gazie, ale również będąc pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że jest on poszukiwany.

foto: naOSTRO.info

Wczoraj (czwartek, 6 stycznia) około godziny 19.30 na ul. Szmaragdowej w Ostrowcu Świętokrzyskim policjanci z miejscowej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel. Jak się okazało za kierownicą niemieckiego auta znajdował się 41-letni mieszkaniec naszego miasta. Od ostrowczanina wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie stan trzeźwości wykazało, że zdecydował się on wsiąść za „kółko” swojego samochodu mając ponad pół promila alkoholu. Ponadto w trakcie kontroli wyszło na jaw, że jest on poszukiwany. Zgodnie nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim miał on do odbycia kary 45 dni pozbawienia wolności za uchylani się od obowiązku alimentacyjnego. Dodatkowo policjanci podejrzewając, że 41-latek prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków przeprowadzili test, który dał wyniki pozytywny. Próbki jego krwi funkcjonariusze zabezpieczyli do dalszych badań laboratoryjnych. Dłużnik alimentacyjny po wpłaceniu grzywny został zwolniony.

Mundurowi przypominają, że prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 2 lat.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this